Tele

Apollo TV pakub nüüd internetiteenust ja digiboksi. Kui palju see maksab ja mida sa oma raha eest saad?

Uute seadmete soetamine on kallis lõbu.Foto: kuvatõmmis

Alates 1. juunist jõuab kodumaine striimimisteenus Apollo TV digiboksi vahendusel kõikidesse teleritesse. Lisaks alustab Apollo TV koostöös Tele2-ga piiramatu mahuga internetiteenuse pakkumist.

Apollo TV pakub kahte teleteenust hindadega 8,99 eurot ja 13,99 eurot kuus. Apollo internet maksab 18 eurot kuus ning TV-pakettide hinnad koos piiramatu internetiga algavad alates 26,99 eurost kuus. Lisaks digiboksile on uuematele nutiteleritele saadaval Android TV äpp ning lähinädalatel lisanduvad ka Samsungi ja LG telerite äpid.

Apollo TV vaatamiseks ei ole ilmtingimata digiboksi vaja, jätkuvalt saab sisu striimida nutitelerisse, arvutisse või nutiseadmesse. Kui soovid aga Apollo TV vaatamiseks kasutada digiboksi, siis saad selle Apollolt osta 72 euroga. See toetab 4K kuvasuhet, töötab Androidi operatsioonisüsteemil ning võimaldab läbi Google Play Store’i kasutada rakendusi nagu YouTube, Spotify, Twitch jmt.

Sama kehtib ka 4G ruuteri kohta. Kui juba omad ühte sellist seadet, siis saad seda kasutada, vastasel juhul saad vajalikud vahendid Apollolt osta. Siin pakutakse kahte varianti, mille eest saab tasuda ka osamaksetena: 96 euro eest saab osta 4G ruuteri tubaseks kasutamiseks ning 249 euro eest saad kätte lahenduse, mis töötab nii toas kui ka õues.

96 euro eest saad kätte Huawei B535 ruuteri, mis töötab SIM-kaardiga. Kui plaanid suvel näiteks maale kolida, siis saad selle ruuteri kaasa võtta ja mujal uuesti püsti panna. 249-eurone lahendus hõlmab Huawei 4G väliruuterit, mis võimaldab nõrga mobiilileviga siseruumides kasutada teenust samadel tingimustel nagu õues. Lubatakse, et signaal püsib ka antennist 100 meetri kaugusel viibides.

Hiljuti panime joonele kõik suuremad kodumaised striimimisteenused, nende seas ka Apollo TV. Vaata siit, milline kohalik voogedastusteenus on väärt sinu aega ja raha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.