Tele

Armastatud saatejuht Mart Sander naaseb teleekraanile

Tegemist on täietsi uue formaanida, mida varem pole nähtud. Foto: TV3.

Kunstnikku ja kirjanikku Mart Sandrit pole olnud ammu näha, aga TV 3 paljastas suure saladuste, et armasatatud saatejuhti hakkab juhtima uut saadet “Maskis laulja”.

TV3 programmijuhi Raimo Kummeri kinnitusel on “Maskis laulja” viimase aja suurim telefenomen, mis lööb laineid terves maailmas. Teleshow põhineb formaadil “The Masked Singer” ning selle idee on geniaalne – vaatajate ette lavale astuvad kümme tähte, kes esitavad erakordsetes kostüümides ja varvastest pealaeni maskeerituna kõigile tuntud hittlaule. Saate ekspertžüriil ja vaatajatel jääb vaid nuputada, kes on lauljad maskide taga. Suurepärast show´d juhib multitalendist Mart Sander.

“Tegemist on parima meelelahutusega, mis on pöörane, lõbus ja mis kõige põnevam – kogu maailmas nimetatakse seda televisiooni kõige paremini hoitud saladuseks. Ka Eestis teavad vaid mõned üksikud inimesed, kes on kostüümide sees ja me kavatseme saladust kiivalt hoida,” kirjeldab Raimo Kummer.

Maskis lauljad on vaatajale tuntud inimesed, kuid nende isikud on totaalselt salastatud. “Juba võtteplatsile saabudes on nad maskeeritud ja mitte keegi ei tohi nendega rääkida. Salastatus muudab saate erakordselt haaravaks,” räägib Kummer.

Teleshow´s osalevad kümme erinevates eluvaldkondades kõigile eestlaste tuntuks saanud inimest. Kes tunneb need hääled ära? Kes on parim laulja maski taga? Kes kukub saatest välja ning peab maski langetama ja oma identiteedi paljastama? Maskid hakkavad langema TV 3 kanalis alates 15. märtsist.

Viska pilk peale, mida alates märtsist on oodata.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.