Tele

Automüügikuulutustes suunati “Armastuse maleva” võitjate poolt hääletama

"Armastuse malev"Foto: Kenno Soo

Eile õhtul valisid televaatajad Kanal 2 suhtesaate “Armastuse malev” võitjateks Liina ja Sandri. Võidus võisid oma osa mängida ka sotsiaalmeediasse postitatud autode müügikuulutused, milles suunati lisainfo saamiseks Liina ja Sandri numbril helistama.

Saate vaatajad teavad, et Sander on suur autode fänn ja ka tema Instagramist leiab autode kohta mitmeid postitusi. Autosõprade seast on Sander endalegi palju fänne leidnud ning eile õhtul ilmusid Facebooki mitmed autode müügikuulutused, kuhu juurde oli märgitud number 9007903.

Kuulutused suunasid lisainfo saamiseks märgitud numbril helistama, ent tegelikult helistajad mingit lisainfot muidugi saanud ei oleks. Tegemist oli Sandri ja Liina hääletusnumbriga, mis tuli valida neil, kes paari võitu soovisid. Mitmete kuulutuste juurde oli lisatud ka märge, et asjaga on väga kiire.

Nüüdseks on need kuulutused kustutatud, ent mitmed kuvatõmmised on näha eestlastescreenshotid Instagrami postitusest:

Sander ütles Instagramis, et tema ei olnud postituste tegemisest teadlik.

“Kuna kõik küsivad, siis mina ei teadnud nendest Facebooki müügikuulutustest midagi. Oleks ma ise nii geniaalne olnud, siis oleks päris uhke. Tõelised fännid tegid oma töö lihtsalt, poleks arvanud, et nii palju toetajaid,” kirjutas ta oma story‘s.

Finaalis olid vastamisi kolm paari: Sander ja Liina, Rauno ja Angela ning Jaan ja Mari-Liis. Televaatajate abiga selgitati välja võitjapaar, kes sai endale auhinnaraha suurusega 10 000 eurot.

Kanal 2 kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mari-Liis Veskus ütles Kroonikale, et pettust ei ole põhjust kahtlustada, sest kuulutustes ei ole saatele viidatud ning hääletusnumbrid olid kuulutuste lisamise ajaks juba avalikud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.