Tele

“Baltikumi Netflixi” jõuavad enne tele-eetrit “Kahe kange” värsked osad ja teised uued Eesti saated

"Kaks kanget Jaapanis" alustab enne TV3 eetrisse jõudmist Go3-s.Foto: Kahe kange Facebooki konto kuvatõmmis

“Baltikumi Netflixist” ehk kohalikust striimimisteenusest Go3 saab lähiajal vaadata mitmeid uusi kodumaised saateid enne seda, kui need tele-eetrisse jõuavad.

Üks sellistest saadetest on “Kanks Kanget Jaapanis” koos Kristjan Jõekalda ja Teet Margnaga, mis jõuab Go3 tellijateni 31. jaanuaril ja TV3 eetrisse 12. veebruaril.

Reisi jooksul käiakse läbi kogu eksootiline saareriik põhjast lõunasse. “Kaks kanget” imetlevad Hirosaki õitsvaid kirsipuid ja Okinawa saare randu. Näeme Kyoto geishasid ja Hiroshima linna varemeid. Kristjan ja Teet maadlevad Jaapani ühistranspordisüsteemiga ning proovivad veidraid delikatesse.

Loomulikult külastatakse ka Jaapani pealinna Tokyot, kust Kristjan lubab lahkuda elektroonikat täis kohvriga.

Veel näeb Go3 vahendusel enne tele-eetrit uut šokeerivat vanglaelus rääkivat seriaali “Kinni”, mille idee autor ja produtsent on Ants Päär, kes astus eelmisel aastas üles Katrin Lusti saates “Võlakütid”. Go3-s on seriaal alates 20. jaanuarist, TV3 eetris alustab see 27. jaanuaril.

Jaanuari lõpus alustab ka uus tõsieluseriaal “Meie pulm”, milles astuvad otse televaatajate silme ees abiellu kuus armastajapaari, kes on seni tähtsat sündmust erinevatel põhjustel edasi lükanud.

Kõigest 30 päevaga vajavad korraldamist väga eriilmelised pulmapeod alates viikingite ja glämmipulmast ning lõpetades rahvusvahelise ja üllatuspulmaga.

“Meie pulm” jõuab Go3 tellijateni 31. jaanuaril ning TV3 vahendusel saab seda vaatama asuda 12. veebruaril.

Lisaks sellele jõuavad igal kolmapäeval Go3 tellijateni ka tõsieluseriaali “Rannamaja” järje “Rannamaja: raju reede” uued osad.

Mis asi see Go3 üldse on? Mida seal näidatakse ja kui palju see maksab? Nendele küsimustele leiad vastuse siit.

“Rannamaja: raju reede” toob tagasi “Rannamajast” tuntud näod.Foto: kaader seriaalist “Rannamaja: raju reede”
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.