Tele

Eesti Muusikaauhindade juubeligala esinejate koosseis täienes uute nimedega

Teiste seas esineb ka nubluFoto: Rauno Liivand

26. jaanuaril Unibet Arenal toimuval Eesti Muusikaauhinnad 2023 suurejoonelise gala esinejate nimekiri täienes ning juba teadaolevatele artistidele lisaks astuvad üles nublu, Anett ja Elephants From Neptune.

25. Eesti Muusikaauhindade suurejooneline juubelikava kestab ligi neli tundi koos kolmetunnise telesaatega. Kontsertsõul esinevad nublu, Anett, Elephants From Neptune, STEFAN, Rita Ray, Gram-Of-Fun ja õhtujuhid 5MIINUST ning esinejate nimekiri täieneb veelgi.

“Muusikasõprade jaoks on muusikaauhindade gala pidupäev. Meil on väga suur au tähistada sõprade ja fännide ees oma plaadi ilmumist ja hoida pöialt kõigile võistlejatele. Saladuskatte all võin öelda, et kui müristab ja välku lööb, siis tuleb üks korralik show,“ sõnas Elephants From Neputune’i liige ja muusik Robert Linna pressiteates.

Aneti jaoks oli möödunud aasta aja maha võtmise aasta, mistõttu on paslik tähistada uue aasta algust suure muusikagalaga. 

“Minu jaoks jääb eelmist aastat alatiseks saatma pealkiri “Late to the Party”. See oli mōnes mõttes rahunemise aasta, kui sai rahus toimetada, oma mōtteid paberile panna, kontserte anda, kirjutada muusikat ja nautida albumi protsessi täiel rinnal ning seejuures sai võtta aega ka iseendale. Nüüd saab rõõmuga astuda kaasmuusikutega üles EMA galal, et muusikat tähistada,” ütles Anett.

Kokku jagatakse Eesti muusikamaailma ihaldatumaid auhindu 20 kategoorias. Eesti Muusikaauhindadele kandideerib ligi 200 albumit, aasta laulu kategoorias üle 150 laulu ja aasta muusikavideo kategoorias üle 80 muusikavideo.

Ligi 200-liikmelise žürii valitud parimate Eesti artistide, laulude, muusikavideote ja albumite nominendid avalikustatakse 9. jaanuaril “Õhtu!“ saates Kanal 2-s algusega kell 21.00.

Eesti Muusikaauhinnad 2023 galal tunnustatakse Eesti silmapaistvamaid muusikatootjaid, esitajaid ja autoreid 25. korda. Juubeligala toimub 26. jaanuaril Unibet Arenal ning sündmus kantakse üle Kanal 2 vahendusel. Õhtut juhib 5MIINUST.

Eesti Muusikaauhinnad 2023 pileteid saab soetada Piletilevist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.