Tele

Eesti muusikaauhindade juubeligala tuleb koos sündmuse ajaloo pikima telesaatega

Gala toimub jaanuarisFoto: pressimaterjal

Täna teatati, et veerandsajas Eesti muusika suursündmus Eesti Muusikaauhinnad 2023 gala toimub 26. jaanuaril Unibet Arenal ning õhtut juhib 5MIINUST. Ühtlasi on seekordne telesaade ja sõu gala ajaloo pikim.

Gala korraldaja ja Eesti fonogrammitootjate ühingu juhatuse liikme Danel Pandre sõnul tuleb muusikaauhindade veerandsaja täitumise puhul suurejooneline meelelahutuspidu koos ajaloo pikima telesaatega.

“Tuleb väärikalt tunnustada nii neid, kes on sel aastal muusikat teinud, kui ka neid, kes on 25. aasta jooksul väsimatult Eesti muusikasse panustanud. Sel korral on võistlusel ajaloo kõige rohkem kategooriaid: me anname välja rekordiliselt 20 auhinda, mille saajad on välja valinud läbi aegade suurim, 200 liikmega žürii,“ rääkis Danel Pandre pressiteates.

Pandre sõnul lisandub õhtujuhtidele mitmeid üllatusesinejaid ja lavale astuvad Eesti parimad artistid. Ta lisas, et korraldajad valisid gala toimumise kohaks mahuka Unibet Arena (senise nimega Saku Suurhall), et võimalikult paljud soovijad sündmusest osa võiksid saada.

Eesti Muusikaauhindadel kandideerib kokku ligi 200 albumit, aasta laulu kategoorias üle 150 laulu ja aasta muusikavideo kategoorias kandideerib üle 80 muusikavideo.

Eesti Muusikaauhinnad 2023 telesaade ja sõu on muusikaauhindade gala ajaloo pikim. Eesti muusika suursündmuse eksklusiivne teleülekanne algab 26. jaanuaril kell 18.00 Duo4 kanalil otse Unibet Arena punaselt vaibalt ja auhinnatseremoonialt ning jätkub kell 20.00 Kanal2 vahendusel.

Piletimüük on avatud, juubeligalale saab pileteid soetada Piletilevi keskkonnast ja müügipunktidest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.