Tele

Eesti televaataja teejuht: “Maskis laulja”, “Viimne reliikvia” ja soomlaste kohvilembus

Sel nädalal näevad televaatajad lausa kaht maskisaadet.Foto: TV3

Siin on mugavale televaatajale väike kingitus. Me vaatasime alanud nädala telekava kulli pilguga läbi ja noppisime välja kõige põnevamad eetrisse jõudvad sarjad, filmid ja muud saated selleks, et sina seda tegema ei peaks

Eesti telekanalite eetrites on alanud nädal rahulik. Näeme mitmeid erinevaid Hollywoodi filme ja dokumentaale ning muidugi ei saa mööda “Maskis lauljast”.

“Maskis laulja” fännid saavad veel enne pühapäeva õhtut ennast üles soojendada juba esmaspäeval, kui kell 21.00 näeb TV3st saadet “Maski taga”, mis piilub selle kodumaise populaarse suurproduktsiooni kulisside taha.

Sel nädalal kostitab rahvusringhääling meid mitme dokumentaalfilmiga, neist kaks kõlavad eriti toredalt. ETV2s näeb teisipäeval lühidokumentaali “Püha kohv”, mille keskmes on soomlased ja nende kohvitarbimisharjumused.

Kollektiivne portree “Püha kohv” areneb kohvi valmistamise protsessi kaudu. Kõiki filmi tegelasi ühendab küsimus: miks soomlased joovad maailmas kõige rohkem kohvi? Lisaks linastub pühapäeval ETVs dokumentaalfilm “Emotsionaalsed hobujõud”, kus piilutakse kaameraga Tallinn International Horse Show telgitagustesse.

Hollywoodi blockbustereid ja muid staarnäitlejaid täis filme on telekanalites ka sel nädalal mitmeid. Esmaspäeva õhtul linastuvad korraga kell 22:00 nii “Thor: Ragnarok” (TV3) kui “Valmistub esimene mängija” (Kanal 2).

Reede õhtu on komöödiatele. Samal ajal lähevad eetrisse “Mängude õhtu” Jason Batemani ja Rachel McAdamsiga (Kanal 2, kell 22:00) ja “Pahad emmed” Mila Kunise ja Kristen Belliga. 

Pühapäeva õhtul kell 21:05 on Kanal 2s romantiline Oscari-film “Täht on sündinud” Bradley Cooperi ja Lady Gagaga peaosades.  Samal ajal leiab TV3st põneviku “Kiired ja vihased 6”.

Juba eelmisest aastast on teada, et pühapäev on maskis laulmise päev, kell 19:30 alustab  populaarne mammutsaade “Maskis laulja” teist hooaega.

Ja ärge muretsege, “Viimset reliikviat” näeb ka – pühapäeva õhtul kell 22 ETV2-s. 

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.