Tele

Eesti televaatajateni jõuab oktoobris kolm uut HBO sarja

Seriaalis "The Undoing" astuvad üles Hugh Grant ja Nicole Kidman.Foto: kaader seriaalist

Sel kuul jõuab Eesti televaatajani kolm uut HBO sarja, millele saab kaasa elada Telia TV vahendusel.

26. oktoobril esilinastub Telia TV HBO keskkonnas psühholoogiline põnevussari “Lagunenud elu” (“The Undoing”), mille peaosades säravad Nicole Kidman ja Hugh Grant.

18. oktoobril esilinastuv Rootsi sari “Karulinn”) (“Beartown”) viib vaataja Skandinaavia väikelinna, kus hokivõistkonna tähtmängija vastu esitatud süüdistused šokeerivad tervet kogukonda.

Kolmas uustulnuk ehk “Teised vanemad” (“Other parents”) jälgib aga lapsevanemate igapäevaseid muresid ja rõõme läbi huumoriprisma.

Kõikidel lisanduvatel sarjadel on nii eesti- kui venekeelsed tõlked.

“Lagunenud elu” (“The Undoing”)
Esilinastub esmaspäeval, 26. oktoobril

Kuueosalise lühisarja keskmes on Grace (Nicole Kidman) ja Jonathan Fraser (Hugh Grant), kes elavad just sellist elu, millest nad on alati unistanud. Kuid üleöö lõhub selle idüllilise elu ootamatu vägivaldne surm ja sellele järgnenud kohutavate paljastuste jada.

Grace jääb vägagi avaliku katastroofi lainete alla ja tundes hirmu selle pärast, et ta enda nõu kuulda ei võtnud, peab ta oma elu tükkideks lammutama ja alustama oma lapse (Noah Jupe) ja perega uut elu.

Sarja lavastajaks on auhinnatud Taani režissöör Susanne Bier. Sarja on loonud ja teleformaadile kohandanud David E. Kelley.

“Karulinn” (“Beartown”)
Esilinastub pühapäeval, 18. oktoobril

HBO draamasarja tegevus toimub Põhja-Rootsi väikelinnas, mille unistusi hoiab üleval noor hokivõistkond. Tiimil on võimalus jõuda riigi meistrivõistlustel finaali ja taastada seeläbi Beartowni kadunud kuulsus ja au.

Kuid väikelinna unistusi raputavad põhjalikult hokitiimi tähtmängijale suunatud šokeerivad süüdistused. Etteheited ja usaldamatus testivad kooshoidva kogukonna lojaalsuse piire, muutes kõik linnaelanikud üheaegselt nii kohtumõistjateks kui timukateks.

“Teised vanemad” (“Other Parents”)
1. ja 2. hooaja esilinastus toimus neljapäeval, 1. oktoobril

Idee luua laste päevakeskus toob kokku mitmed värsked ja lapse sünni ootel olevad lapsevanemad, kes annavad dokumentaalkomöödia vormis edasi oma vägagi isiklikke laste kasvatusega seotud kogemusi. Osades: Lavinia Wilson, Jasin Challah ja Nadja Becker.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.