Tele

Eestis näeb homme Oprah Winfrey vastuolulist intervjuud Meghan Markle’i ja prints Harryga

Foto: TV3/CBS

16. märtsil kell 20.30 jõuab TV3 eetrisse erisaade “CBS esitleb: Oprah’ intervjuu Meghani ja Harryga”, kus Oprah Winfrey vestleb Sussexi hertsogi ja hertsoginna – prints Harry ja Meghan Markle’iga.

Winfrey intervjuu Meghaniga hõlmab paljusid teemasid, sealhulgas kuninglikku ellu astumist, abielu, emadust, heategevustööd, aga ka seda, kuidas Meghan suure avalikkuse surve all eluga toime tuleb.

Seejärel liitub vestlusega prints Harry, kellega koos räägib Meghan Ameerika Ühendriikidesse kolimisest ning nende kasvava perekonna tulevikulootustest ja unistustest.

Meghan Markle kirjeldab intervjuus, et tema elu Briti kuningakojas oli kõike muud kui roosiline. Tabloidide kõrgendatud tähelepanu, pideva negatiivsuse, kuningakoja sisedraamade ning rassismi tõttu liikusid Meghani mõtted ka enesetapule.

Kõige enam šokeeris Winfreyd aga Markle’i väide, et enne Archie sündi oli kuningaperes oluliseks teemaks potentsiaalne mainekahju, mille võib kaasa tuua tumeda nahavärviga beebi. Markle’i sõnul oldi arvamusel, et mustanahaline laps oleks kuningakoja mainele kahjulik.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.