Tele

Eestis võib peagi ekraanile jõuda uus muusikasaade, mis on välismaal juba populaarne

USAs alustas saate "I Can See Your Voice" esimene hooaeg 23. septembril.Foto: Dexerto

TBI kirjutab, et populaarse laulusaate “I Can See Your Voice” (“Ma näen su häält”) õigused on müüdud üheksasse uude riiki, sealhulgas ka Eestisse.

“I Can See Your Voice” on telemäng, kus võistleja peab ära arvama, kes kuuest saates osalevast esinejast oskab laulda ja kes mitte. Võistleja ei kuule lauljate tegelikku häält ning peab lootma kuulsustest stuudiokülaliste vihjetele.

Kuus lauljat osalevad erinevates muusikalistes mängudes, kus peavad varasemalt lindistatud muusikapalade taustal laulmist teeseldes suud liigutama. Need, kes laulda oskavad, maigutavad kaasa ka enda lugudele.

Mängija peab vihjete ja lauljate käitumise põhjal paika panema, millised lauljad päriselt ka laulda oskavad. Kui mängija kindla laulja osas otsuse langetab, peab too päriselt ka laulma hakkama, olgu siis tegu hea või halva viisipidajaga.

Kui mängija elimineerib võistluselt halbu lauljaid, siis see kasvatab tema auhinda. Kui alles on jäänud vaid üks esineja ja mängija usub, et tegu on hea lauljaga, siis võib ta riskida kogu seni võidetud auhinnafondiga, et koju tuua peavõit.

Õhtuleht kirjutab, et kuuldusi uue muusikasaate saabumise kohta Eesti telemaastikule on juba varasemalt liikvel olnud. Teema kohta on sõna võtnud nii TV3 programmijuht Raimo Kummer, muusik Karl-Erik Taukar ja superstaarisaated valmis teinud produktsioonifirma RUUT juht Kaupo Karelson.

“I Can See Your Voice” alustas 2015. aastal Lõuna-Koreas, kus see on jooksnud juba seitse hooaega. Saate kohalikke versioone on aastate jooksul eetrisse toodud igas maailma nurgas, koos Eestiga said “I Can See Your Voice’i” tegemise õigused äsja ka Leedu, Norra, Ungari, Tšehhi, Mehhiko, Slovakkia, Poola ja India.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.