Tele

Eestist saad nüüd osta WRC+ All Live teenust odavamalt kui internetist

Hea uudis rallifännidele!Foto: WRC.com

Alates tänasest saab Euronicsi kauplustest soetada autoralli MM-i otseülekandeid pakkuvat WRC+ All Live teenust. Euronicsi näol on tegemist esimese jaemüüjaga maailmas, kes pakub võimalust osta WRC+ All Live teenust tavakauplustest.

Ligipääsu FIA autoralli maailmameistrivõistluste ülekandeid pakkuvale ning ülimalt edukale WRC+ All Live teenusele saab soetada Euronicsi kauplustest üle Eesti.

12-kuulise tellimuse tutvumishind on 79,99 eurot. Kaardil oleva koodiga saab aktiveerida WRC+ All Live teenuse aadressil www.wrcplus.com nii arvuti, nutitelefoni, nutiteleri kui ka tahvelarvutiga. WRC kodulehelt ostes tuleb 12 kuu hind 10 eurot kallim.

Euronicsi turundusdirektori, Kristjan Terase sõnul on Euronicsil suur au teha koostööd WRC Promoteriga ning hea meel, et autoralli maailmameistrivõistluste ülekannete jälgimine on nüüd veelgi lihtsam ja mugavam.

“Nagu üha kasvav osa Eesti elanikkonnast, elame meiegi kirglikult kaasa autoralli MM sarjale ning ootame põnevusega saabuvat hooaega, kus Ott Tänak asub kaitsma tiitlit, mille ta endale 2019. aastal kindlustas.”

Sisu on hulgaliselt

WRC+ All Live teenuse tõi 2018. aastal turule autoralli maailmameistrivõistluste kommertsõiguste hoidja WRC Promoter, ning see teenus on jäädavalt muutnud viisi, kuidas MM-i etappe video vahendusel üle kantakse.

Teenuse kaudu on võimalik nautida enam kui 25 tunni jagu otseülekandeid ja videoid kõikidelt 2020. aasta autoralli MM-i etappidelt. Hooaja raames toodetakse enam kui 300 tundi kaasahaaravat, helikopterist, pardakaameratest ning raja äärest jäädvustatud eksklusiivset videomaterjali.

Vaid mõned sekundid pärast finišijoone ületamist tehtud intervjuud sõitjatega pakuvad vaatajatele kõiki neid emotsioone, mida ka rallidel osalevad meeskonnad kogevad. See on ainulaadne pilguheit  rallimaailma telgitagustesse, mida fännid hindavad kõrgelt.

WRC+ All Live’i saatejuhid analüüsivad ralli kulgu võistluspargis ning vahendavaid värskemaid uudiseid ja vestlusi võtmeisikutega erinevatest meeskondadest. Lisaks saavad kasutajad ligipääsu reaalajas uuenevatele kaartidele ning võistluspäeva peamisi sündmusi koondavatele videotele.

Nii otsepilt kui ka järelvaatamine

WRC+ All Live teenuse märksõnaks on paindlikkus, sest kasutajad saavad nautida võistlusi nii otsepildis kui ka vaadata kõiki kiiruskatseid järele. Interaktiivne saatekava annab ülevaate kiiruskatsetest terve päeva vältel, nii ei jää põneva ralli ükski hetk nägemata.

WRC+ All Live naudib juba  täna Eestis suurt populaarsust ning WRC Promoteri tegevdirektor Oliver Ciesla sõnul on koostöö Euronicsiga märgiline samm, mis aitab tuua maailmameistrivõistlused veelgi rohkemate inimesteni.

“Ott Tänak ja tema kaardilugeja Martin Järveoja on ühed paremini tuntud Eesti sportlased ning nende fänne, kes kannavad endaga kaasas riigile omast sinimustvalget, võib kohata pea kõikjal – nii kiiruskatsetel kui ka võistlusparkides üle maailma.”

“Eesti fännid jälgivad WRC sarja suure entusiasmiga ning WRC+ All Live võimaldab neil paindlikult saada osa kogu melust sõltumata ajast ja asukohast,” lisas Ciesla.

Tänavu suvel aset leidnud Rally Estonia kandis esmakordselt WRC ametliku promotsiooniralli tiitlit ning tõi raja äärde enam kui 50 000 pealtvaatajat. Lisaks jälgisid seda võistlust miljonid rallifännid üle maailma nii sotsiaalmeedia kui televisiooni vahendusel. 2020. aasta Rally Estonia toimub 24.-26. juulini.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.