Tele

Eestlaste uus lemmik Netflixis on suurejooneline, kuid karjuvalt keskpärane zombimärul

Foto: Netflix

Eesti Netflixis on vaadatuimate filmide ja seriaalide edetabeli tippu tõusnud eelmisel nädalal ilmunud zombimärul “Army of the Dead”. Filmi sai pikalt oodatud ja usinalt reklaamitud, kuid lõpptulemus jätab siiski üsna lahja mulje.

“Army of the Dead” on lugu kambast sõdalastest, kes saadetakse zombisid pilgeni täis Las Vegasesse eesmärgiga varastada kasiino varakambrist 200 miljonit dollarit. Treilerite põhjal tundub see kõik üsna huvitav: tegelased on mitmekesised ja karikatuursed, verist märulit on palju ja idee zombidega “Ocean’s 11” näib unikaalse ideena.

Lõpuks jätab “Army of the Dead” siiski üsna tuhmi mulje. Film venib kaks ja pool tundi, kuid süžee mahuks vabalt ka oluliselt kitsamasse ajaraamistikku. Palju aega pühendatakse platooniliste tegelaste omavahelisele draamale, mis filmi lõpuks kuskile edasi ei arene.

Hävinenud Las Vegas näeb küll uhke välja, kuid filmi pikkust arvestades veedetakse seal aega üllatavalt vähe. Kui oled näinud treilereid, siis oled juba ära vaadanud ka arvestatava osa filmi parimatest märulistseenidest.

Lisaks “Army of the Deadile” on Eesti populaarsusedetabelis veel mitmeid uusi tulijaid. Kolmandalt kohalt leiame veel ühe zombifilmi “Zombieland: Double Tap”. Netflixi on nüüd jõudnud ka “50 halli varjundit”, mis on sel nädalal veel üheksandal kohal, kuid hakkab tõenäoliselt pingereas kiirelt kõrgemale tõusma.

Eesti vaadatuimad filmid ja seriaalid Netflixis:

  1. Army of the Dead
  2. R.I.P.D.: Rest In Peace Department
  3. Zombieland: Double Tap
  4. Penguins of Madagascar: The Movie
  5. Love, Death + Robots
  6. Who Killed Sara?
  7. Home
  8. The Woman in the Window
  9. 50 Shades of Grey
  10. The Mitchells vs the Machines
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.