Tele

Elisa Elamuse kliendid kurdavad rakendusest ootamatu väljalogimise üle

Mitmed Elisa Elamuse kliendid on hiljuti välja toonud, et rakendus viskab neid ootamatult kasutajast välja ja unustab nende eelistused. Elisa sõnul on viga juba parandatud ja enam seda esineda ei tohiks.

“Nagu ka eelnevad arvustajad on maininud, unustab äpp teatud ajaperioodi möödudes kontoandmed ära (koos sellega ka kõik eelistused). Kahju, et nii tobe viga muudab muidu kvaliteetse teenuse kasutuskõlbmatuks. Kes tahaks iga hommikut alustada konto taassidumise protsessiga/äpi 2x “Force stop”-imisega, et “Terevisiooni” näha?” kirjutab üks Google Playst rakenduse allalaadinud klient.

Elisa meediasuhete juht Taavi Teder ütles aga, et selline probleem oli vaid rakenduse esimeses versioonis.

“Viga sai parandatud juba septembris. Täna ei pea kliendid äpi igakordsel kasutamisel uuesti sisse logima,” kinnitas Teder.

Seega on tõenäoline, et kasutajatel, kellele kontost välja logimine üllatusena tuleb, on ununenud rakendust uuendada. Aeg-ajalt peab kasutaja ka turvalisuse nõuete tõttu rakendusse uuesti sisenema, kuid see ei tohiks kliendile üllatusena tulla.

“Turvalisuse nõuete tõttu peab kasutaja äppi uuesti sisenema, kui ta on ennast ise äpist välja loginud, juhul kui äpp seadmest deinstalleerida, kui rakenduse andmed seadmest kustutada või kui rakendust pole kasutatud rohkem kui 30 päeva,” selgitas Teder.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.