Tele

Elisa uus originaalsari valmib koostöös Warner Brothersi ja tuntud Briti näitlejannaga

Foto: Elisa

Elisa Eesti ja Warner Brothers International Television Production (WBITVP) sõlmisid koostööleppe, mille raames toodetakse uus kodumaine Elisa originaalsari WBITVP stsenaariumi põhjal.

Elisa sisuhankejuhi Toomas Ili sõnul annab rahvusvaheline koostöö võimaluse ühendada maailma tippsisu ja parimad Eesti näitlejad. “Sama stsenaariumi põhjal on ülimenuka, Cannes Series võistlusprogrammi valitud sarja tootnud ka Elisa Soome.”

Stsenaariumi autor on Briti stsenarist ja näitleja Kate Ashfield, kes on muuseas üles astunud ülipopulaarses kultuskomöödias “Shaun of the Dead”.

Kate Ashfiled (vasakul) filmis “Shaun of the Dead”. Foto: kaader filmist

Uue sarja keskmes on tavaline Eesti perekond, kelle ühine suvine väljasõit kujuneb täielikuks luupainajaks. Šokeeriv peretragöödia tõuseb pinnale aastaid hiljem, kui saladused hakkavad lahti rulluma ja näitavad, kui kaugele on igaüks nõus minema oma lähedaste nimel.

Elisa uues originaalsarjas kaasa tegevad Eesti näitlejad avalikustatakse uue aasta alguses. Sarja võtted algavad 2021. aasta suvel, Elisa Huubi klientideni jõuab uus sari sama aasta lõpus.

Toimetas Martin Liivand.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.