Tele

Endine “Kodutunde” produtsent Kristi Loigo esitas hagi Kanal 2, Katrin Lusti ja Heveli Veersalu vastu

"Kodutunde" ümber suvel lahvatanud skandaal jätkub.Foto: "Kodutunde" Facebooki konto kuvatõmmis

Rahadega vassimises süüdistatav heategevusliku saate “Kodutunne” endine produtsent Kristi Loigo esitas hagi Kanal 2, “Kodutunde” tiimis töötanud Heveli Veersalu ja “Kodutunde” asemele tuleva uue heategevussaate “Hingesoojus” produktsioonipartneri Katrin Lusti vastu, kirjutab Kroonika.

Loigo kahtlustab pikalt “Kodutunde” assistendina töötanud Heveli Veersalu ärisaladuste ebaseaduslikus kasutamises. Veersalu hakkab juhtima “Kodutunde” asemel eetrisse tulevat uut heategevuslikku saadet “Hingesoojus”.

Kristi Loigo koos abikaasa Jan Loigoga. Foto: Madis Sinivee/Postimees/Scanpix

Loigo selgitab, et Veersalu ebaaus käitumine on ka varasemalt “Kodutunnet” tehes probleemiks olnud ning uut heategevuslikku saadet ei oleks olnud ilma siseinfota võimalik nii kiiresti kokku panna.

Lisaks Veersalule esitas Loigo hagi ka Katrin Lusti ja Kanal 2 vastu. Lust on lubanud, et kui Loigo suudab kinnitada, et “Kodutunde” rahasid on kasutatud heategevuslikul eesmärgil, siis astub ta “Hingesoojusega” kõrvale. Loigo väidab, et on auditiga suutnud tõestada, et “Kodutunne” ei ole abivajajaid petnud, kuid Lust kavatseb “Hingesoojuse” projektiga ikka jätkata.

Loe pikemalt juurde Kroonikast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.