Tele

ERR-i veebikanal Jupiter jõuab antenni kaudu teleritesse üle Eesti

Jupiteri saab ka telerist kasutadaFoto: ERR

Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) veebikanal Jupiter on alates kolmapäevast, 8. juunist tänu Levira hübriidTV-le nähtav ka katuse- või toaantenni abil.

“Tänu hübriidTV lahendusele saab Jupiteri mitmekülgne ja huvitav sisu kättesaadavaks veelgi suuremale hulgale Eesti inimestest. Nüüd saab Jupiteri suurelt ekraanilt vaadata kõikjal, kus saab vaadata telerit õhu kaudu ja on olemas internetiühendus,“ ütles ERR-i juhatuse liige Toomas Luhats pressiteates.

Jupiter hübriidTV vaatamiseks on vaja katuse- või toaantenni, hübriidTV võimekusega telerit ning internetiühendust. Värske Turu-uuringute AS küsitluse põhjal on antenniga digilevi vaatajaid 207 000. Neist 122 000 on uuema, HD-formaadi vaatajad. Digilevi katab kogu Eesti territooriumi ning on efektiivseim meetod telepildi kohaletoomisel. Suurt rolli omab digilevi ka kriisiolukordades ning on tõestanud end Ukraina sõjas elanikkonna informeerimisel.    

“Enamus hetkel müügil olevatest teleritest on HbbTV funktsiooniga juba varustatud. Samuti on viimase viie aasta jooksul ostetud telerid hübriidTV võmekusega,“ rääkis Levira juhatuse liige Veiko Sepp.

HübriidTV abil saab lisaks Jupiterile järelvaadata ETV, ETV2, ETV+ saateid, sarju ja uudiseid, samuti saab näha lisakanaleid. HübriidTV abil saab suurelt ekraanilt näha ka ERR-i uudisteportaali, kuulata ühtekokku 26 Eesti raadiot, vaadata tele- ning raadiokava ja ilmaennustust.

HübriidTV on lihtsaim viis suurelt ekraanilt sisu vaatamiseks, milleks ei ole vaja laadida rakendust ega hankida lisaseadmeid.    

“Kui kõik tingimused on täidetud, siis võib minna telekanalile 5  või vajutada teleripuldil punast nuppu ja nautida hübriidTV võimalusi,“ sõnas Sepp.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.