Tele

ETV vaatajateni jõuab “Reeturi” teine hooaeg

Riigireetur Alfred Vint ehk Tambet Tuisk tuleb taasFoto: Robert Lang

Täna alustab ETV-s spioonisarja “Reetur” teine hooaeg, mis Elisa Huubi jõudis juba eelmisel sügisel.

2019. aastal ilmavalgust näinud Elisa ja ETV originaalsarja “Reetur” teine hooaeg toob sündmustiku tänapäevale lähemale. Käibele on tulnud euro ja sarja peategelane Alfred Vint (Tambet Tuisk) tegutseb endiselt Eesti riigiaparaadis, kus ta on kogunud austust ning paguneid, kuid riigireetmine pole tema elust kadunud. 

“Ma arvan, et televaatajad võivad oodata põnevust. Nad saavad teada, mis elu reetur parajasti elab. Me oleme oma ajaga tänapäevas ja siiamaani on Alfred Vint saanud rahulikult oma spioneerimisega tegeleda, Valeri Blok ei ole teda kiusanud ja kõik on tema jaoks justkui uinunud olekus ja rahulik olnud,” kirjeldas režissöör Ove Musting oktoobris Geeniusele sarja teist hooaega.

Ta lisas, et tegemist on aga vaikusega enne tormi, sest Blok ilmub peagi taas Vindi vaatevälja ning tal on mehele mitmeid ülesandeid varuks.

Teine hooaeg toob ekraanile mitmeid uusi tegelasi ning ka võttetiim koosnes suuresti uutest nimedest. Esimese hooaja režissöör oli Ergo Kuld ja stsenarist Martin Algus, teise hooaja puhul jäid need rollid aga Ove Mustingu ja Raoul Suvi kanda.

“Reeturi” teine hooaeg on ETV eetris reedeti kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.