Tele

ERR pakub lõpuks midagi ka koduõppe toetuseks, aga need on sisseostetud dokumentaalid

Dokumentaalsarja "Hämmastav aju" näed neljapäeval.Foto: ERR

ERR teatas, et ETV2 täiendab päevast telekava silmaringi avardavate dokumentaalfilmidega ning uut sisu pakub ka lasteekraan.ee keskkond.

ERRi kritiseeriti laialdaselt juba eelmisel kevadel, kuna leiti, et koduõppele jäänud laste toetamiseks ei tehta piisavalt ära. Vabanduseks toodi nii raha kui ka inimeste puudus ja pakuti välja, et koju jäänud lapsed võiksid hariva sisu asemel vaadata Lasteekraani.

Nüüd on siiski otsustatud koduõppele jäänud laste abistamiseks ETV2 vahendusel eetrisse tuua sisseostetud dokumentaale. Väidetakse, et päevane teleprogramm sobib oma sisult täiendama loodusõpetuse, bioloogia-, füüsika-, geograafia- ja keemiatundides õpitut.

Loodus- ja teadusdokumentaalid jõuavad ETV2 eetrisse pärastlõunasel ajal. Sel kolmapäeval näitab ETV2 alates kell 14 järjestikku kaht dokumentaalfilmi toidu- ja maitseteadustest: “Toidu evolutsioon” ja “Kogu tõde maitsest”.

Neljapäeval saab alates kell 12.30 vaadata neljaosalist populaarteaduslikku sarja “Hämmastav aju”, mille iga osa keskendub aju ja mõistuse erinevatele tahkudele. Filme saab endale sobival ajal järele vaadata nii Jupiterist kui ka lastekraan.ee lehelt.

Jätkuvalt pakub ETV2 erinevaid animafilme, eetris on need hommikuti kella 7st ja õhtuti peale kella 16. Igal argipäeval kell 16.45 ja 18.45 on tele-ekraan noortesaate NOVA reporterite päralt.

ETV2 laste- ja noorteprogramm on järelvaadatav lasteekraan.ee lehel, lisaks leiab lasteportaalist erinevaid sarju, audioraamatuid ja tegevusi ning mänge koduseks ühistegevuseks.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.