Tele

ETVs alustab uus meeleolukas televiktoriin “Laulu- ja tantsumängud”

Lubatakse, et lõbusaid lugusid jagub igasse saatesse, sest koorilaulu, rahvatantsu ja suviste suurpidudega on igaühel omad kokkupuuted.Foto: Kairit Leibold

Sel reedel, 3. märtsil eetrisse jõudvas viktoriinis kohtuvad koorid, rahvatantsuansamblid ja pillimehed.

“Oleme telemajas korraldanud laulu- ja tantsupeo,” juhatab ERR-i elamussaadete peatoimetaja Karmel Killandi sisse sel reedel alustava uue televiktoriini “Laulu- ja tantsumängud”. 

Saatejuht Margus Saare juhtimisel asuvad igal reedel mängulaudade taha tuntud eestlased, kes panevad proovile enda teadmised laulu- ja tantsupidudest, aga ka laiemalt Eesti ajaloost ja kultuurist ning kodumaistest suurkujudest.

Küsimused on koostanud Tiit Naarits ja mängijate seas on nii teenekaid koorijuhte, rahvatantsu eestvedajaid kui ka näitlejaid, lauljaid ja saatejuhte.

Kokku jõuab ETV ekraanile sel kevadel kaheksa saadet. Esimeses saates on külas Tartu Akadeemiline Meeskoor ja dirigent Kuno Kerge, rahvatantsuansambel Tarvanpää Selts ja juhendaja Triinu Sikk ning Torupilli Jussi trio.

Avasaates hakkavad küsimustele vastuseid otsima Ivo Linna, Franz Malmsten, Margit Kilumets, Veronika Portsmuth, Raul Talmar ja Liina Tennosaar.

“Laulu- ja tantsumängud” on ETVs alates 3. märtsist reedeti kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.