Tele

Fotod: avalikustati uue tõsielusaate “Villa” järgmised osalejad

"Villa" jõuab vaatajateni oktoobrisFoto: Rauno Liivand

Juba 3. oktoobril näeb ilmavalgust Andrei Zevakini ja Robin Valtingu reality “Villa”. Äsja avaldati ka, kes noormeestest sarjas 30 000 euro nimel võistlema hakkavad.

Arles (21)

Arles on Rakverest pärit noormees, kes õpib Tallinnas kehakultuuri ning on tegelenud aktiivselt kõikvõimalike spordialadega. Arlesele meeldib pidutseda ja võistelda ning peamiselt just neil kahel põhjusel ta Villasse ka jõudis. Sellest ei tee mees saladust, et tema puhul teevad naised enamasti esimese sammu ning huvilistest tal juba puudu ei tule.

ArlesFoto: Rauno Liivand

Antonio (25)

Antonio on Tallinnast pärit mees, keda võib liialdamata nimetada Villa Hunt Kriimsilmaks. Tal on olnud ameteid alates korvpallurist ja stsenaristist lõpetades muusiku ja produtsendiga. Hetkel töötab spirituaalne noormees joogaõpetajana. Antonio tuli saatesse eelkõige võidusumma pärast, ent ta ei ütleks ära ka armastusest, kui see tema teele satuks. 

AntonioFoto: Rauno Liivand

Rovin (23)

Rovin, kelle sinised silmad ja malbe iseloom tabab hetkega tüdrukute pilku, õpib juurat ja teeb vabal ajal koos parimate sõpradega muusikat. Villasse tõmbas noormeest ei midagi muud kui 30 tuhat eurot ning suur võimalus armuda. 

RovinFoto: Rauno Liivand

Stefan (22)

Stefan on Valgast pärit noormees, kelle suurim kirg on enda keha eest hoolitsemine ja sellest maksimumi võtmine. Ta veedab suure osa enda ajast jõusaalis, võtab aeg-ajalt jäävanne ning toitub väga korralikult.  Tagasihoidliku noormehe sõnul ei ole tal veel ühtegi pikaajalist suhet olnud ning loodab endale Villast esimese tüdruksõbra leida. 

StefanFoto: Rauno Liivand

Kaido (27)

Kaido on pruunide silmadega ning suure südamega Saaremaa mees, kes töötab kinnisvaramaaklerina. Kaido süda kuulub jäägitult Saaremaale, kus ta elab oma majas koos kahe kassi ja koeraga. Täielikust õnnest on puudu vaid hea naine ja 30 00 eurot – neid Kaido saatesse püüdma tuligi. 

KaidoFoto: Rauno Liivand

Frank (20)

Frank tuleb Kristiinest ning tema suurim armastus on poksimine. Rahulik noormees kummutab stereotüübi raevukatest poksijatest ning töötab kooli lõpetamise kõrvalt kodude koristajana. Noor ja teravmeelne Frank ei usu, et ta villast armastust leiab, teda meelitas saatesse ennekõike võidusumma.

FrankFoto: Rauno Liivand

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.