Tele

Galerii: selline näeb välja “MasterChef Eesti” võtteplats

"MasterChef" jõuab vaatajateni oktoobrisFoto: Telia

8. oktoobril jõuab Telia TV Inspira kanali vahendusel televaatajateni saatesari “MasterChef Eesti“, mille telgitagustesse nüüd veidi piiluda saab.

“MasterChef Eesti“ filmimine toimub Eesti suurimas telestuudios, kus käivad kuni augusti lõpuni pikad ja tihedad võttepäevad. Kuigi saates osalejate kohta ei saa veel infot avaldata, kergitasid saate produtsendid Kaupo Karelson ja Triin Luhats pressiteates siiski veidi saladuseloori.

Produtsentide sõnul on “MasterChefi“ võttepäevade näol tegu väga intensiivse perioodiga, mil meeskonna jaoks algab tööpäev juba enne kella seitset hommikul ning lõpeb peale kella 23. Samas on kokasaate tegemisel ka teatud eelised, sest võttemeeskonna liikmed saavad saates osalevate amatöörkokkade poolt valmistatud head ja paremat degusteerida.

Stuudiopäevade üks suurimaid väljakutseid on aga saatega paratamatult kaasas käiv nõude pesemine, sest ühe päeva jooksul tuleb saates osalejatel valmistada mitu rooga, mis tähendab, et pesemist vajab terve virn taldrikuid, potte ja panne.

Selle, kes on Eesti parim amatöörkokk, selgitavad välja raudset kohtunikku: Eesti tipprestoranide peakokk Orm Oja, pagarite legend Õie Pritson ning taevalike õhtusöökide ja maitsete meister Mihkel Heinmets.

Eelvoorudest on kohtunikud välja valinud 12 finalisti, keda ootavad ees põnevad ülesanded. 12-osalise sarja võitja saab auhinnaks 10 000 eurot ja ihaldusväärse MasterChef Eesti tiitli.

“MasterChef Eesti” esimene osa jõuab Telia TV Inspira kanali eetrisse laupäeval, 8. oktoobril.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.