Tele

HBO Max striimimisteenus peaks Eestisse tulema järgmisel aastal, kuid ühe suure miinusega

HBO Max laieneb EuroopasseFoto: HBO

HBO Maxi tegevjuht Andy Forssell kinnitas, et HBO striimimisteenus laieneb 2021. aasta teises pooles teiste uute regioonide seas ka Ida-Euroopasse. Küll aga ei ole erinevalt ameeriklastest võimalik Euroopa HBO Maxi kasutajatel võimalik vaadata järgmise aasta suurimaid filme nende ilmumiskuupäevadel.

HBO andis hiljuti teada, et kõik suuremad järgmisel aastal ilmuvad WarnerMedia filmis tulevad samal päeval nii kinodesse kui ka HBO Maxi. See tähendab, et HBO Maxi tellijatel on esilinastuskuupäeval võimalik kodus vaadata näiteks “Matrix 4”, Denis Villeneuve’i “Dune’i”, uut “Suicide Squadi”, “Wonder Woman 1984” ning uusi “Tom & Jerry”, “Mortal Kombati” ja “Space Jami” filme.

Kõiki neid filme on võimalik HBO Maxist vaadata 31 päeva jooksul alates filmide kinodesse saabumise kuupäevast, kuid ainult Ühendriikides. Broadbandtvnews.com kirjutab, et kinoesilinastusega samal kuupäeval jõuavad filmid HBO Maxi vaid USAs ning Euroopasse see ei laiene.

2021. aasta suurimad WarnerMedia linateosed on USAs HBO Maxis saadaval 31 päeva alates filmide kinoesilinastusest. Pärast seda kaovad filmid HBO Maxist ja neid saab vaadata ainult kinodes, hiljem jõuavad filmid ka kodukinoformaatidesse. Veel ei ole teada, kas filmid pärast HBO Maxist lahkumist hiljem striimimisplatvormile naasevad.

HBO sõnul on plaan tuua filmid kinoesilinastusega samal kuupäeval HBO Maxi ajutine ja tingitud koroonapandeemia tekitatud keerulisest olukorrast. 2022. aastal loodetakse naasta harjumuspärase mudeli juurde suuremad filmid esmalt kinodesse tuua.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.