Tele

HBO väntab seriaali ühest parimast videomängust, mis eales loodud

"The Last of Us" jõuab teleekraanile.Foto: Naughty Dog

HBO kavatseb teleseriaali vändata 2013. aastal ilmunud PlayStationi eksklusiivmängu “The Last of Us” ainetel, mida peetakse üheks parimaks videomänguks eales.

Projektiga on seotud väga suured nimed nii tele- kui ka mängumaailmast. “The Last of Usi” adaptsiooni kallal töötab näiteks HBO hittseriaali “Tšornobõl” stsenarist Craig Mazin ning “The Last of Usi” lavastaja Neil Druckmann mängustuudiost Naughty Dog.

Mazin on väidetavalt “The Last of Usi” suur fänn ja peab Druckmannist tohutult lugu.

“Neil Druckmann on vaieldamatult parim mängutööstuses töötav loojutustaja ja “The Last of Us” on tema magnum opus,” selgitas Mazin. “Ma olen aastaid unistanud tema töö teleadaptsioonist ning mul on suur au koos Neiliga selle kallal töötada.”

“The Last of Usi” tegevus toimub postapokalüptilises maailmas pärast seda, kui surmav parasiit hävitab suurema osa inimkonnast. Loo keskmes on kibestunud Joel, kes saab ülesandeks viia noor tüdruk nimega Ellie ühest Ühendriikide otsast teise. Teekonnal õpivad nad üksteist mõistma ja hakkavad teineteisest sügavalt hoolima.

Seriaalis plaanitakse keskenduda esimese mängu sündmustele, kuid ei välistata, et edu korral tuuakse teleekraanile ka mais ilmuva “The Last of Us: Part II” süžee.

Veel ei ole teada, millal “The Last of Usi” seriaal ilmub. “The Last of Us: Part II” jõuab PlayStation 4 konsoolile aga juba 29. mail.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.