Tele

Hea uudis: sügisel näed Kanal 2 eetris tervet “Alo” teist hooaega, mitte ainult esimest viit osa

"Alo" teise hooaja vaatamine muutus oluliselt lihtsamaks.Foto: Elisa

Algselt pidi menuka kodumaise komöödiaseriaali “Alo” teine hooaeg jõudma Kanal 2 eetrisse kahes osas pika vahega, siis nüüd on selge, et sügisel jõuavad tele-eetrisse kõik kümme “Alo” teise hooaja episoodi järjest.

“Vastastikkusel kokkuleppel Elisaga otsustati, et Elisa teeb kõik “Alo” kümme osa oma klientidele nähtavaks juba suvel ja seetõttu nihkus ka Kanal 2 jaoks sarja kõikide episoodide litsentsi algus varasemaks,” selgitab Kanal 2 kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mari-Liis Veskus.

“Alo” teise hooaja esimene pool jõudis Elisa Huubi aprillis ning ülejäänud viis osa lisati Huubi juunis. Esialgsete plaanide kohaselt pidanuks esimesed viis episoodi Kanal 2 eetrisse jõudma sügisel ning hooaja teine pool alles 2022. aasta kevadel. Nüüd on otsustatud pikk paus ära jätta, mis tähendab, et telekast näed järjest ära terve “Alo” teise hooaja.

“Kanal 2 saab oma vaatajatele “Alo” uue hooaja kõik episoodid järjest ära näidata ja ei pea pausi vahele tegema nagu algselt oleks lepingu järgi pidanud tegema,” kinnitab Veskus.

Veel ei ole teada, millal “Alo” teine hooaeg Kanal 2 eetris alustab.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.