Tele

Home3 tõstab kulude suurenemise tõttu hindu

Hinnakirja muudatused jõustuvad 1. veebruarilFoto: Home3

Home3 teleteenuse kasutamine muutub veebruarist kallimaks. Hinnatõusu põhjus peitub kulude suurenemises.

Sõltuvalt põhipaketist võib teenuse hind tõusta kuni kahe euro võrra. Näiteks Starter pakett maksab praegu 15,99 eurot kuus, veebruaris tõuseb paketi hind aga 1 euro võrra. Sama suure hinnatõusu teeb ka Starter ja internet pakett, mis alates veebruarist maksab 29,99 eurot kuus.

Kodu paketid kerkivad aga kahe euro võrra. Kodu pakett hakkab maksma 24,99 eurot, Kodu ja interneti pakett aga 34,99 eurot.

Sama hind jääb Kodu+ paketile, mida küll kuni uue hinnakirja kehtima hakkamiseni võib saada soodushinnaga 27,99 eurot, kuid mis muidu maksab 31,99 eurot. Kui lisada sinna ka internet, tuleb teenuse eest välja käia 41,99 eurot.

Muutub ka lisavaatajakoha tasu – enne oli Kodu+ paketil soodsam lisavaatajakoht, mis maksis 2,99 eurot, nüüd on aga kõigil kolmel ühtlustatult 5,99€. Uute hindadega saab tutvuda siin.

Arvestama peab ka sellega, et veebruarist lõppeb Teemant, Kuld, Hõbe ja Start pakettide edastamine. Neid pakette kasutatavatel klientidel asendatakse pakett automaatselt uuega vastavalt täna kasutuses olevale paketile. Uute pakettide sisuga saab tutvuda siin.

“Viimase aasta jooksul oleme panustanud tehniliste lahenduste parendamisele, suurendanud tootevalikut ja lisanud juurde kanaleid. Seoses kõikide uuendustega ja hindade tõusuga on kaasnenud ka meile hulk kulusid. Samas on teleteenuse kuutasud püsinud muutumatuna mitmeid aastaid,” kirjutatakse Home3 kodulehel.

Kõik muudatused jõustuvad automaatselt 01.02.2022  ja ei eelda Home3-ga kontakteerumist.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.