Homsest näeb Eestis krimisarja “Noor inspektor Morse” värsket hooaega

Detektiivide duo Endeavour ja Thursday, keda mängivad Roger Allam ja Shaun Evans, on varemgi detektiividest kolleege mänginud, astudes koos üles BBC krimidraamas “Mullast oled sa võetud”.Foto: tootja

Tuleval esmaspäeval algab Epic Drama kanalil tunnustatud Briti krimisarja viimane hooaeg.

Sarja “Noor inspektor Morse” viimases triloogias astuvad Endeavour ja Thursday uude muutuste ajastusse nii tööalaselt kui ka isiklikult. 1972. aasta kevadel toimuva hooaja avaepisoodi lavastab Endeavouri osatäitja Shaun Evans ise, kes on lavastanud draama mitu episoodi.

Fred Thursday poeg Sam naaseb Põhja-Iirimaalt pärast Briti armees teenimist ning Endeavour ja Fred peavad uurima kahte seletamatut surmajuhtumit, mis on seotud Oxfordi kontsertorkestriga, samuti pöörduvad nad tagasi vana juhtumi juurde. 

Sari, mille peaosas on Shaun Evans noore inspektori Morse’ina, jõudis esimest korda eetrisse 2012. aastal. Viimane hooaeg esilinastus veebruaris Suurbritannias, saades nelja- ja viietärniseid arvustusi.

“Noor inspektor Morse” alustas esialgu ühekordse austusavaldusena sarjale “Inspektor Morse”, mida näidati aastatel 1987–1993.  

“Noor inspektor Morse” on Epic Dramas eetris esmaspäeval kell 22.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.