“Südamesoovi“ teine hooaeg liigutas tuhandeid televaatajaid, kelle toetav tagasiside on olnud saate kangelastele edasiviivaks ja innustavaks jõuks. Hooaega kokkuvõtvas osas läheb Keili Sükijainen neile külla ning uurib nende käekäiku pärast saadet.
Ema suitsiidile kaotanud õed Kaisa ja Elisabeth on pärast võlgadest vabanemist saanud uue võimaluse eluga paremini edasi minna. Nende jaoks on see hindamatu väärtus, sest tulevik paistab nüüd helgetes toonides. Nad on ka tublisti rahatarkust kogunud, et vältida tulevikus samadesse vigadesse takerdumist.
Malle ja ta perekonna viib Keili grillima. Saates täitus hooldajana töötava 20 lapselapse vanaema suurim unistus tervetest hammastest, mis pakub talle nüüd kvaliteetsemat elu ning võimaldab enesekindlalt naeratada.