Tele

Jaagup Kreem rolleril ja uus “Seitsmeste” saatejuht: selline on TV3 suvine teleprogramm

Jaagup Kreem ja Arlet Palmiste lähevad rolleritel Eestit avastama.Foto: TV3

TV3 tutvustas 31. mail algavat suvist telehooaega, mis pakub värskeid saateid ja sarju, mida juhivad mitmed uued saatejuhid.

Suveõhtutel jõuavad televaatajateni “Seitsmesed uudised”, mis alustavad kell 19 ning koos “Suviste Seitsmestega” kestavad argiõhtuti tavapärasest pikemalt ehk poolteist tundi.

Uudispäevast teevad kokkuvõtte ankrud Ingrid Teesalu, Mart Mardisalu, Marek Lindmaa või Sirje Eesmaa. Lisaks on eetrisse oodata ka mitmeid uusi saatejuhte, kellest esimesena alustab Kethi Uibomägi.

“Seitsmeste uudiste” tiimiga liitub Kethi Uibomägi. Foto: TV3

“Suvised Seitsmesed” toovad lisaks uudistele kaasa ka muusikat ja mitmeid uusi rubriike – Allan Muuk tutvub külaeluga, Erkki Sarapuu reisib, Ingrid Teesalu toimetab rõduaias, Karmen Karus üllatab tänavamänguga jpm.

Kahel avanädalal valmib saade Vihula mõisas, siis aga jätkatakse Maarjamäe lossi hoovis paiknevast suvestuudiost. Koostöös “Suviste Seitsmestega” jõuab Maarjamäelt 17. juunil TV3 ja Kroonika koostöös otse-eetrisse ka gala “Eesti meelelahutusauhinnad 2021”.

Kodumaistest saadetest jõuavad TV3 25. juubelisuvel eetrisse ka kaks uut meelelahutajat. “Läbi suve Taaviga!” ning “Kurvist kurvi: Tartust Tallinna”. 31. mail alustav “Läbi suve Taaviga” on rännak läbi Eesti, kus näeme ehedalt meie kodumaa elu. Saadet juhib Taavi Libe.

Taavi Libe üritab jätkuvalt näidata ilustamata kodumaa elu. Foto: TV3

4. juunil startiv “Kurvist kurvi: Tartust Tallinna” on suvesaade-roadmovie, mis viib Jaagup Kreemi ja Arlet Palmiste rolleritega Eestimaad avastama. Vaatajaid ootab maalähedane seiklus, millele annab muusikalise hoo Jaagup Kreem.

Esmakordselt jõuab Eesti vaatajateni romantikaseriaal “Armastuse ahelad”, mis vahetab välja suvepuhkusele siirduva “Kirgede tormi”. Tegemist on armastuslooga, mille keskmes on Katerina, keda on kasvatatud daamiks, kuigi tegelikult on noor naine pärisori.

Sarja peaosas on Katerina Kovaltšuk, kuid osatäitjate ridades teeb kaasa ka Eesti juurtega näitlejanna Julia Aug. “Armastuse ahelad”, mida on võrreldud ka maailmakuulsa sarjaga “Downton Abbey”, on TV3s alates 31.05 argipäeviti kell 16.50.

4. juunist alustab tõsielusari “Vene poissmees”, mis on ülipopulaarse USA tõsielusarja “Bachelor” Venemaa versioon. Tõsielusarjas keskmes on 33-aastane Anton, kelle südant püüavad võita veerandsada tütaralast, kel kõigil erinev välimus, sotsiaalne staatus ja elukäik.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.