Tele

“John Wicki” looja plaanib kahe videomängu põhjal teleseriaalid vändata

John Wicki kehastav Keanu Reeves astub üles ka septembris ilmuvas mängus "Cyberpunk 2077".Foto: kuvatõmmis

Derek Kolstadil, kelle sulest pärineb Keanu Reevesi kehastatud märulikangelane John Wick on plaanis luua teleseriaalid kahe tuntud indie-mängu põhjal.

Kolstad mainis hiljutises intervjuus, et soovib teleekraanile tuua seriaalid, mis põhinevad mängudel “My Friend Pedro” ja Bendy and the Ink Machine”. Midagi kindlat ei ole veel otsustatud – Kolstad loodab enda enda ideedega produtsentide tähelepanu püüda ja nii projektid maast lahti saada.

Kolstadile on silma jäänud kaks head, kuid erinevat mängu. “My Friend Pedro” on 2D märul, kus mängija tapab rääkiva banaani käsul hordide kaupa vaenlasi. Sellest võiks saada totakalt meelelautusliku ja johnwickiliku seriaali – tulirelvad ja rääkivad banaanid moodustavad omapärase kombinatsiooni.

“Bendy and the Ink Machine” on visuaalselt 30date stiili matkiv ellujäämisõudukas, kus mängija kehastub erruläinud kunstnikuks, kes peab animatsioonistuudios rinda pistma paberilt ellu ärganud multikategelastega.

Kuigi John Wick on eelkõige tuntud filmikangelasena, siis ka temas on tegelikult juba videomäng valminud. Eelmisel aastal ilmus strateegiasugemetega märul “John Wick Hex”, mis on saadaval Macil, Windowsi arvutitel ning PlayStation 4 ja Xbox One’i peal.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.