Jüri Pihel: kuulujutud on täiesti põhjendamatud, “Täistund” naaseb

Saade saab algaval hooajal ühe uue saatejuhi

Jüri Piheli sõnul on "Täistund"pidevas muutuses. "Oskus jutustada head televisioonilugu pole niisama lihtne," ütles ta.Foto:Postimees/Scanpix Baltics

Kanal 2 juht Jüri Pihel ütleb, et on ka kuulnud kuulujutte, nagu lõpetab Kanal 2 ajakirjanduslik magasin “Täistund” juba pärast esimest poolaastat, aga kinnitab, et jutud ei vasta tõele: kuigi saade pole veel telekavasse naasnud, siis lähinädalatel saade ühe uue saatejuhiga eetrisse jõuab.

Kui “Pealtnägija” ja “Laser” on juba mitu nädalat eetris olnud, siis “Täistundi” pole telekavas veel näha olnud.

Telemagasin, mida juhivad Eeva Esse-Sõõrumaa, Madis Kimmel, Neeme Raud, Elo Mõttus-Leppik ja Sander Punamäe, peaks Piheli sõnul naasema pärast vabariigi aastapäeva. Uue tegijana liitub Raul Ranne.

Piheli sõnul on “Täistunnil” juba kolme kuni viie saate materjal koos. “Eraõiguslikel jaamadel on hooaegade teema suhteliselt terav, sest tulude-kulude vahekord võiks olla natuke koordineeritud,” rääkis ta. “Suure reklaamimüügi ja madala kuu vahe võib olla kuludes kolm kuni viis korda.”

Piheli teatel hoitakse teadlikult kulusid natuke kontrolli all, kuigi see võib olla televaatajale veidi ebamugav. “Aga midagi pole teha, terve maailm töötab nii,” ütles ta. “Talvel on vahepeal midseason ehk vahehooaeg, aga sellest nädalast hakkavad kõik põhisaated ja -sarjad kavasse naasema. Sel nädalal lähevad eetrisse näiteks “Minu emps on kõvem kokk” ja “Kodud rahaks”.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.