Tele

Kaks nädalat, tuhat eurot ja uus täht telemaastikul: Kanal 2-s alustab saade “Kodud rahaks”

Saade on eetris kolmapäevitiFoto: Raul Mee

Täna alustab Kanal 2 ekraanil uus sisekujundusseiklus “Kodud rahaks“, kus väikese eelarve ja kavalate sisekujundustrikkidega antakse ajale jalgu jäänud korteritele vaid kahe nädalaga värskem ilme ja tõstetakse seeläbi nende üürihinda. 

Esimeses osas asutakse kaasajastama kunagise getokuulsusega asumis vaid 16-ruutmeetrilist pisikorterit, mis on finantsvabadust ihkava omaniku üks kaheksast korterist. Ligi kümme aastat kinnisvarasse investeerimisega tegelenud naisele tõttavad appi sisekujundusefänn ja saatejuht Keili Sükijainen ning sisustusentusiast Merlin Miido ehk homeinestonia Instagramis.

Sükijaineni sõnul on tulemas hullumeelselt lõbus isetegemise ja sisustamise lahing, kus abi saavad korteriomanikud, kes seni ei ole remondi ega kodudisainiga kokku puutunud.

“Saate eesmärk on pakkuda vaatajale kavalaid remondi- ja sisekujundusnippe, mida saaksid kõik oma kodus teha,” märkis Sükijainen.

Korteri värskenduskuuriks on aega kaks nädalat ja eelarve on 1000 eurot, et teha ilmetust pinnast paik, mida üürnik juba esimesest silmapilgust ihkaks oma koduks nimetada. 

Avasaates leitakse tee taaskasutuspoodi, kus leidub hulgaliselt kvaliteetselt mööblit, mille hind ei ole ealeski kivist. Nutikate ja soodsate lahendustega saab korter trendika ilme ning maakleri esialgu pakutud üürihinda suudetakse seeläbi kergitada lausa kolmandiku võrra. 

“Kodud rahaks“ alustab Kanal 2-s täna õhtul kell 20.00, kohe pärast “Reporterit“.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.