Tele

Kaks uhiuut seriaali ja kaks filmi, mida peaksid sel nädalal Netflixist vaatama

Kõhedal oktoobrikuul saabub Netflixi vaatajaid hirmutama ka uusi judinaid tekitavaid seriaale ja filme.Foto: Netflixi kuvatõmmis

Pimeda oktoobrikuu jooksul on Netflixi ilmunud üha rohkem õudukaid ja põnevikke. Mida lähemale Halloweenile jõuame, seda rohkem uusi hirmsaid filme ja seriaale tuleb kummitama ka Eesti Netflixi. Sel nädalal saabub Netflixi kokku 16 uut teost.

Esmaspäevast alates näeme krimiseriaali “Unsolved Mysteries” teist hooaega. Tegu on populaarseks saanud true crime sarjaga, kus uuritakse müstilisi kadumisi, hirmsaid mõrvasid ja paranormaalseid juhtumisi. Kõiki neid lugusid ühendab see, et nendele ei ole lõplikku ammendavat selgitust. 

Kolmapäeval jõuab Netflixi dokumentaalfilm “Brave Blue World: Racing to Solve Our Water Crisis”. See dokumentaal räägib planeet Maad kimbutavast üha süvenevast veekriisist.

Kunagi oli hoomamatu mõelda, et linnadest võib joogivesi lihtsalt otsa saada, on muutunud üha tavapärasemaks. See dokumentaal vaatleb ja uurib erinevaid viise, kuidas luuakse jätkusuutlikku tulevikku.

Reedel jõuab Netflixi uus sari “The Queen’s Gambit” peaosas Anya-Taylor Joyga, mis jutustab loo orvust, kes on juhtumisi ka malegeenius.

Neiu andekus ja talent viivad ta kõrgliigasse, kuid samal ajal hakkavad teda üha enam painama laastavad sõltuvused.

Reedel näeme ka Netflixi täispikka animafilmi “Over the Moon“, mille režissööriks on Glen Keane, kes on tuntud mitmete kuulsate Disney animafilmide poolest – “Väike merineitsi”, “Kaunitar ja koletis” ja paljud teised.

“Over the Moon” räägib loo tarmukast lapsest, kes saab hakkama millega üsna ebatavalisega – ta ehitab endale kosmoselaeva, et minna kuule.

Kõik sellel nädalal Netflixi tulevad uued teosed:

Esmaspäev, 19. oktoober:

“Unsolved Mysteries”
“Whispers”
“Out of Life”
“Heritages”
“The Little Wars”

Teisipäev, 20. oktoober:

“The Magic School Bus Rides Again The Frizz Connection”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.