Kanal 2 heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” avab televaatajatele kaitseväe peastaabi uksed

5. juunil toimus kaitseväe peastaabis heategevuslik kontsert.Foto: Kanal 2

5. juunil toimus kaitseväe peastaabis heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile”, mis jõuab täna õhtul Kanal 2 ja Postimehe veebi vahendusel laiema publikuni. Sündmusel astusid üles armastatud lauljad, et avaldada tänu meie riiki kaitsvatele meestele ja naistele Eesti sõjaväeorkestri saatel.

Kontserdil esinesid segakoor K.O.O.R., Puuluup, Ivo Linna, Alika Milova, Ott Lepland, Kaire Vilgats, Dagmar Oja ja Tanja Mihhailova-Saar. Lauljaid saatis Eesti sõjaväeorkester dirigent Teet Raiki juhatusel.

Kaitseväe peastaabis planeeritakse Eesti kaitseväe tegevust ja seal asuvad ka Eesti kaitseväe juhataja tööruumid. Kindral Martin Herem tutvustas peastaabi tegemisi kaitseväelaste lastele ning viib vaataja ringkäigule, kuhu tavainimesed tavaliselt ei satu.

Kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Fondilt saavad toetust 72 last, kel on üks vanematest langenud või haavata saanud Eesti kaitseväe teenistuses.

Tänavu toimus kontsert esmakordselt Kaitseväe peastaabi territooriumil, kus oli peost osa saamas ka 400 ajateenijat, liitlaste esindajat ja külalist.

Carolin Illenzeeri Fond on saanud oma nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri tütre Carolini järgi. Toona hakkasid veebel Illenzeeri kaitseväelastest sõbrad perekonda toetama ning loodi fond aitamaks sarnasesse olukorda sattunud peresid.

Kontsertsaade on Kanal 2 ekraanil täna õhtul kell 20.00. Kontserti on võimalik kuulata ka Postimehe veebis ning raadio Kuku vahendusel.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.