Tele

Kanal 2 kevadel: Oja ja Juure uus huumorisaade, ühiskonnakriitiline Eeva Esse ja Tuuli Roosma mees

"Teletop" Juure, Oja ja Normetiga alustab juba veebruari lõpus.Foto: Kanal 2

Kanal 2 kevadhooaja avab 28. veebruaril kell 20:05 uus huumorisaade “Teletop”, mida veavad Mart Juur, Peeter Oja ja Mart Normet. Pühapäeva õhtuti võetakse edetabeli vormis kokku lõppev nädal.

Mart Juurel ja Peeter Ojal on abis külalised, kellega koos lastakse nädalast aur välja ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet, kes on seni telesaateid ja suuri projekte juhtinud kaadri tagant.

“Saates on sees teatud huumorielement ja ma arvan, et teist sellist tüüpi telesaadet Eesti telemaastikul hetkel ei ole, kus võetakse nädal kokku läbi huumoriprisma”, rääkis Peeter Oja mõne päeva eest Vikerraadio hommikuprogrammis ning lisas, et “Ärapanijat” teleekraanile tagasi tuua plaanis ei ole.

Teletop toimetajateks on Postimehe uudiste toimetaja Ave Lepik, kel nagu Juurel, Ojal ja Normetilgi on aastatepikkune kogemus “Ärapanija” valmistamisel, ning Mart Siilivask, kes on huumoriportaali Lugejakiri.ee autor. 

Eeva Esse. Foto: Kanal 2

Ajakirjanik Eeva Esse astub üles uues ühiskonnakriitilises saates “ESSE”. Alates 2.märtsist on igal teisipäeval kell 20.00 saates “ESSE” luubi all ühiskonda kõnetavad või lõhestavad teemad. Igas saates käsitletakse ühte hetkel põletavat teemat, selgitatakse taustu ja intervjueeritakse saate teemal olulisi inimesi.

Märtsis üllatab Kanal 2 uue meelelahutusliku telemänguga “Kui vana ma olen?”, mida juhib Roald Johannson. Maailmas väga populaarses hitt-telemängus “Kui vana ma olen?” tuleb mängus osaleval võistlejapaaril 10 000 euro suuruse auhinna väljateenimiseks arvata ära kuue võhivõõra inimese täpne vanus.

Õige vanuse ära arvamiseks on võistlejatele abiks vihjed erinevatel teemadel. Iga valesti vastatud vanusenumber kahandab aga võidetava rahapoti suurust. “Kui vana ma olen?” on telemäng kogu perele, kus saab nii oma teadmisi proovile panna kui ka võistlejatele pöialt hoida.

Roald Johannson naaseb eetrisse kahe uue saatega. Foto: Kanal 2

Uus reality annab vastuse aga järgmisele küsimusele: kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Tuuli Roosma mees. Arbo Tammiksaar on tuntud teleprodutsendi ja saatejuhi tundmatu mees, kelle haavatud ego nõuab kättemaksu. Ja seda ta saab.

Teekonnal iseendani kaotab ta kõik, kuid võidab palju enamat. Seda pöörast allakäiku saate näha selle kevade uues sarjas – “Tuuli Roosma mees”, mis jõuab televaatajate ette aprillis.

Robert Rool ja Kristjan Ojang põrutasid oma truudel Žigulidel läbi suvise Eestimaa ning toovad nüüd oma seiklused Kanal 2 vaatajateni saatesarjas “Žiguliga isamaal”. Kahekümne päevase reisi jooksul püstitasid mehed erinevaid isiklikke erinevaid rekordeid, sõitsid läbi kõik 15 Eesti maakonda kokku 3500 kilomeetrit.

10.märtsist võtavad ekraanil viimast korda koha sisse “Pilvede all” tegelased ja seda juba 22. hooaega järjest. Kevadel jõuab eetrisse ka sarja 300. episood, mis on ühtlasi ka üle kümne aasta kestnud seriaali viimane osa. Viimasel hooajal on oodata mitut üllatust nii tegelaste kui ka sündmuste osas.

Telepere Tuuli, Arbo, Kristjani ja Andrese seiklused Indias jätkuvad veel ka sel kevadel reisisaates “Meie aasta Indias. Valgustumine”. Kevadistes episoodides on reisisellidel plaanis läbi kogeda tõeline valgustumine.

Mõistagi naaseb eetrisse menukas “Õhtu!”. Foto: Kanal 2

Ehedaid Eesti inimeste lugusid toob Kanal 2 ekraanile ka Roald Johannsoni reportaažide sari “Roaldi retked Eestis” , keskkonnateemasid avav saade “Jälg”  ning Eesti elu rohujuuretasandil uuriv telemagasin “Kuuuurija”. Uudiseid meilt ja mujalt toob endiselt koju kätte “Reporter” ning jätkuv ka “Õhtu!”.

Kanal 2 programmi ka hankesarju ja filme. 1.märtsil alustab televaatajate poolt korduvalt küsitud sari “Gilmore’i tüdrukud”, mida näeb esmaspäevast reedeni kell 17. Kanal 2 filmiriiul täieneb kodumaiste uute filmide tele-esilinastustega, nagu “Salmonid. 25 aastat hiljem” ja “Asjad, millest me ei räägi”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.