Tele

Kanal 2-s alustab täna kaks uut saadet

"Orange Is The New Black" on võitnud mitmeid auhinduFoto: pressimaterjal

Kanal 2 suveprogrammi raames jõuavad täna õhtul eetrisse sari “Naistevangla: oranž on uus must” ning saate “Rikas Eesti” uus hooaeg.

Kell 20.00 saab hoo sisse saate “Rikas Eesti” uus hooaeg, kus saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov tutvuvad toredate inimestega, kes on Eestisse kolinud.

“Meie suurem eesmärk on jätkuvalt tuletada eestlastele meelde, et siin on väga hea elada. Ja me usume, et kui kaugelt siia tulnud inimene ütleb, et ta armastab Eestit siinse värske toidu, värske õhu ning meeldiva elukeskkonna pärast, on sõnum kindlasti suurema kaaluga,” rääkisid saatejuhid eelmisel nädalal saadetud pressiteates.

Uuel hooajal viiakse Eestis elavad välismaalased nii ralliauto rooli, karmile saunasessioonile kui ka mudavanni. Üheskoos saatejuhtidega võetakse ette ekstreemsed retked Türisalu pangalt ning Laitse rallipargist ning otseloomulikult näeme, mis näo teeb välismaalane, kui sööb eestlaste poolt armastatud toitu, mis mujalt tulnule võõras ja võib-olla isegi imelik. 

Kell 22.30 on eetris aga mitmeid auhindu võitnud sarja “Naistevangla: oranž on uus must” esimene osa. Kaasahaarav, musta huumoriga vürtsitatud draamasari viib naistevangla hallide seinte vahele, kus elu on aga kõike muud kui hall. 

Lisaks esmaspäevadele saab sarja tegelastele kaasa elada ka teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 22.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.