Tele

Kanal 2-s alustab täna kodumaine draamasari “Valguses ja varjus”

"Valguses ja varjus" koosneb kuuest osastFoto: Marek Metslaid

10. jaanuaril kell 22.00 jõuab Kanal 2 ekraanile Eesti filmi- ja teleauhindadel nii parima telesarja kategoorias kui ka parima naisnäitleja kategoorias esile tõstetud draamasari “Valguses ja varjus”. Elisa toodetud sarja peaosas on hinnatud näitleja Mirtel Pohla.

Stsenarist Martin Algus pälvis sarja eest ka aasta sisulooja nominatsiooni. Seriaali peaosas on paljudest teatrietendustest ja mitmetest kodumaistest kinohittidest tuntud ja hinnatud näitleja Mirtel Pohla. Teistes rollides astuvad üles Indrek Sammul, Epp Eespäev, Karin Rask, Saara Nüganen jpt armastatud Eesti näitlejad.

Kuueosalises kodumaises draamasarjas “Valguses ja varjus” läheb peategelane Diana (Mirtel Pohla) väiksesse külla oma surevale tädile (Epp Eespäev) toeks. Kokku saavad kaks ägedat karakterit kahest erinevast põlvkonnast. Päevavalgele tulevad pikalt peidus olnud saladused, sinna hulka ka kokkupõrkeid kohalikega ja eneseotsingud.

Diana ei tunne oma tädi ja loo arenedes kerkivad pinnale põnevad saladused nii Dianast endast kui ka tema perekonna minevikust ning võib-olla leiab Diana vastuse ka sellele, miks tema senine elu nii sihikindlalt tupikusse jooksnud on. Sarjale lisavad värvi väikese külakese kõikvõimalikud erinevad tegelased.

Draamasari “Valguses ja varjus” alustab Kanal 2-s täna kell 22.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.