Tele

Kanal 2-s stardib kolme naise karavaniseiklus Andaluusias

Saade on eetris teisipäevitiFoto: Kanal 2

Täna viib matkaauto Carola Madise, Eeva Esse ja Kristel Aaslaidi Lõuna-Hispaaniasse, Andaluusiasse, kus kohalik elu ei jäta ka põhjamaiseid naisi külmaks.

Juba kolmandat hooaega Kanal 2 ekraanile jõudva rännusaate “Kolm naist karavanis” kolmik on iseloomult väga erinevad naised – üks hingelt planeerija, teine parandamatu skeptik ja kolmas igavene optimist. Kuigi intriig on siia juba sisse kodeeritud, leiab see trio pea igale probleemile omamoodi lahenduse.

Ees ootab lõbusdraamatiline retk, mis kütab kirgi mañana sünnimaale kohase pideva hilinemise ja lõppematute ootamatustega. Reisiseltskond leiab end üks hetk suisa Põhja-Aafrikast, kuhu neid kaamelikarja eest alatiseks jääma meelitatakse.

“Selle reisisaate puhul võib 100 protsenti kindel olla, et kindel ei ole mitte midagi ja varem paika pandud plaani järgi enamasti asjad ei juhtu,“ ütles Esse pressiteates.

“Arvestades, mis supernaine Eeva on, olles teinud läbi tohutuid ennastületavaid maratone ja katsumusi, poleks ma iial osanud arvata, et ma suudan planeerida meie reisile miskit, mis tal reaalselt pildi taskusse viib,” meenutas Madis.

Kelle eest naised täiskuul surmahirmul põgenevad, kuidas karavani tagumise osa maha sõidavad, kes kõrgustes minestab ja kelle sisikonna toidumürgitus tagurpidi keerab, näeb alates tänasest, teisipäeviti kell 20.00 Kanal 2-s.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.