Tele

Kanal 2 saade “Kodud rahaks” ootab uusi kodusid

Saadet veavad Keili Sükijainen ja Merlin MiidoFoto: Raul Mee

Sisustusentusiast Keili Sükijainen ja sisekujundusvõlur Merlin Miido otsivad Kanal 2 saate “Kodud rahaks“ uue hooaja jaoks kortereid, mis vajavad värskust ja uut hingamist.

Sel sügisel vaatajate poolt soojalt vastu võetud uus kodusisustussaade “Kodud rahaks” tõi ekraanile kavalad sisekujundustrikid ja tegi mitmest ajale jalgu jäänud üüripesast kodud, mille eest korteri uuel elanikul oleks lausa rõõm õiglast hinda maksta.

“Ma olen uue hooaja eel vist veel rohkemgi ärevil kui eelmisel korral, sest seekord ma enam-vähem juba tean, mis mind ees on ootamas,“ märkis Miido pressiteates.

“Ootan lisaks vaatajate üllatamisele ka eelkõige iseenda üllatamist, sest varasema nelja kodu asemel on väljakutseks seekord lausa kümme kodu koos uute ägedate inimestega värskeks pärliks voolida,“ lisas ta.

Saatejuht Keili Sükijainen on rõõmus, et saavad vaatajate suurele nõudmisele vastu tulla ja eestimaalasi veel oma saatega isetegemise ja renoveerimispisikuga nakatada.

“Nii vahva on näha, kuidas inimesed saadavad meile fotosid saatest nähtud nippide kasutamisest oma kodudes,“ sõnas Sükijainen.

“Saatesse kandideerimiseks ei pea tõesti midagi oskama, vaid vajame su julget pealehakkamist ja võid kindel olla, et teeme üheskoos su kodu rahaks,“ julgustas Sükijainen inimesi kirjutama

Huvi korral saab saatetiimiga ühendust aadressil kodudrahaks@kanal2.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.