Tele

Kanal 2 sügisel: Rally Estonia, Tuuli Roosma uus reisisaade ja veel rohkem Hensugustat

Täna alustab Tuuli Roosma uusim reisisaade.Foto: Kanal 2

Kanal 2 sügishooaeg toob ekraanile nii juba tuttavaid saateid kui ka värsket sisu. 31. augustil alustava telehooaja avab tunni pikkune “Õhtu!” saade.

Eesti Filmi- ja Teleauhinnad 2020 parima meelelahutussaate juhi auhinda püüdvad “Õhtu!” saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool lubavad ka uuel hooajal mitmeid üllatusi, mida Eesti telemaastikul veel nähtud ei ole. “Õhtu!” jõuab eetrisse argipäeviti kell 21.

Viimast nädalat on eetris “Suvereporter”, mis naaseb esmaspäeval asisemasse rütmi ja toob olulisemad sündmused meilt ja muljalt maailmast inimesteni iga päev kell 19.

4.-6.september näitavad Postimees Grupi telekanalid Kanal 2 ja Kanal 12 kõiki Rally Estonia kiiruskatseid. Kolmel päeval on kokku üle 16 tunni otseülekandeid. Lisaks kiiruskatsetele saab kaasa elada ka ralli avamisele, lõputseremooniale ja ka ralli kontserdile, kus astuvad üles nublu ning Liis Lemsalu.

Septembri esimesel nädalal naaseb uue mänguhooajaga ka “Kuldvillak”. Kõik mälumängusõbrad saavad “Kuldvillakule” kaasa elada pühapäeviti kell 19.30.

“Kuldvillak” jätkab Eeva Esse juhtimisel.Foto: MADIS VELTMAN/POSTIMEES

Uuel hooajal toob saatejuht Heelia Sillamaa ekraanile mitu erisaadet saatesarja “Päriselu lood” raames, millest kaks esimest “Vallaline Eesti” ja “Interneti selgeltnägijad” on eetris teisipäeviti 1.09 ja 8.09 kell 20.00.

2.septembril kell 20.00 naaseb uute osadega keskkonnasade “Jälg”, mida juhib endiselt Marko Matvere ning kus teeb kaasa ka reporter Heidi Hanso. Näha saab katseid, osaluseksperimente ja jahmatavaid avastusi.

Koguperesaate “100 erilist eestlast” uuel hooajal jooksevad kaamerate eest läbi nii tuleneelajad, trikimehed, vibukütid, lendurid, kuulsused kui ka autosõitu nautiv poni ja pommikindlad hobused. Esimesed osad on Kanal 2s 2.09 ja 8.09 kell 20.30.

Alates 5. septembrist on igal laupäeva õhtul kell 19.30 telerite ette oodatud pere pisimad, keda asuvad lõbustama ja harima Eesti tuntuimad ja armastatuimad klounid Piip ja Tuut. Uues lastesaates tehakse koos katseid, õpitakse tähestikku ja laiendatakse laste silmaringi.

Uut saadet “Mis sul viga on?” juhivad Laura Prits ja Hanna Martinson.Foto: Raul Mee

Kolmapäeval, 16. septembril kell 20.30 alustab uhiuus iganädalane meelelahutussaade “Mis sul viga on?” See saade toob ekraanile vanad head varjatud kaamera naljad. Meelelahutuskeskuses O’Learys varjatud kaameratega salvestatud humoorikas saatesarjas ei lööda risti ette millegi ees. Saatejuhid on Laura Prits ja Hanna Martinson.

Igaesmaspäevane “Kuuuurija” naaseb 7. septembril kell 20.00. Saatejuht-toimetaja Katrin Lust lubab, et uus hooaeg tuleb vägev ja emotsionaalne, saab nutta ja naerda.

Suhtekoolitaja Epp Kärsini “Mida vanemad sulle ei rääkinud” naaseb sel sügisel kuue säriseva episoodiga. Tunnine saade saab eetris olema reedeti kell 20 ning seda alates 11. septembrist. Sügishooaja saadetes tulevad arutlemisele peenise suurus, kire kustumine beebi tulekuga, rasedusjärgne depressioon, rinnad, seksimängud ja porno, võrgutamine, lahkuminekud jpm.

Roald Johannson seikleb sel hooajal kodumaa pinnal. Alates 15. septembrist, teisipäeviti kell 20.00 saab kaasa elada tema uuele rännusaatele “Roaldi retked Eestis”, kus tunnustatud saatejuht Eestimaa risti põiki läbi reisib.

Uus kuueosaline saatesari “Pöördepunkt”, mis alustab 17. septembril kell 20,võtab luubi alla nende Eesti inimeste lood, kes on kogenud oma elus tõelist raputust. Kuidas käituksid sina, kui elu sind ühel ilusal päeval põlvili surub? 

Alates 27. septembrist näeb Kanal 2s pühapäeviti kell 20.05 Tuuli Roosma pere järjekordset reisiseiklust. Meeleolukas tõsielusaade “Meie aasta Indias” viib teekonnale läbi India, kus Tuuli Roosma pere satub mitmel korral surmasuhu, visatakse öösel rongist välja ja satub väljapressijate ohvriks. Et tegu pole mingite allaandjatega, siis proovitakse kätt ka Bollywoodis.

Draamasarja “Pilvede all” uus hooaeg naaseb septembri viimasel kolmapäeval kell 21.30. Esimesena jõuavad eetrisse kevadel koroonakriisi tõttu salvestamata ja näitamata jäänud episoodid.

Hensugusta naaseb telesse uue saategaFoto: Konstantin Sednev / Postimees Grupp

Uusi saateid jõuab televaatajate ette aga ka oktoobris. Nende hulgas näiteks lõbus tõsielusaade “Appi, tuleb Hensugusta!”, heategevussaade “Hingesoojus” ning lõbus saatesari “SuhteVimkad”.

Ka filmisõpru ei ole Kanal 2 ära unustanud . Uuel hooajal näeb nii Hollywoodi hittfilme, nagu “Staar on sündinud” või “Bohemian Rhpsody” kui ka kodumaised kinomagnetid “Vanamehe film”, “Mehed”, “Talve” jpm.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.