Tele

Kanal 2 “Tähtede täht” stardib sel pühapäeval diskomuusika rütmides

Kuidas õnnestub Nechayeval diskotamine?Foto: Mardo Männimägi

Saatejuhi Jüri Butšakovi sõnul pole ta kunagi varem kuulnud üheski saates niivõrd häid muusikalisi esitusi.

Elina Nechayeva sõnul on kõigil osalejatel energia laes. “Ma arvan, et pühapäevases disko-teemalises saates on minu jaoks võrdselt raske nii vokaal kui ka koreograafia. Laulda popmaneeriga ja veel tantsida – see on päris keeruline,” rääkis ta. “Midagi pole teha, vahel tahab ikka see ooperihääl välja lupsata.” Getter Jaani sõnul on tulemas väga raju saade, mida pole veel Eesti telemaastikul nähtud. 

Saatejuht lisas, et muusikalise väljakutse on vastu võtnud uskumatult andekad artistid. ”Lauljate taha ei jää siin küll mitte midagi,” sõnas ta. Butšakov toonitas, et tegemist ei ole parodeerimis- ega jäljendamis-saatega, vaid publiku ette jõuavad aegumatud hitid oma parimas muusikalises võtmes. “Osalejad on palju vaeva näinud, see on ääretult äge, mis saama hakkab.”

Säravatele tähtedele on abiks unistuste meeskond valdkonna parimatest professionaalidest. Disko-alaseid teadmisi jagab muusika-ajaloo elav entsüklopeedia ja 1970ndate disko kuldajastu superfänn Allan Roosileht, žanripõhiseid laulunippe jagab lauluõpetaja Maiken, diskolikke tantsusamme aitab seada Villiko Kruuse ja tema imelised tantsijad ning kõiki esitusi saadab live-bänd. 

Saates panevad oma laulu- ja tantsuoskused proovile Stefan Airapetjan, Jaagup Tuisk, Synne Valtri, Getter Jaani, Tõnis Sarap, Peeter Oja, Alika Milova ja Elina Nechayeva.

Tähtede esitusi hakkab kommenteerima kolmeliikmeline ekspertide kogu, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja terava keele poolest tuntud muusik Mihkel Raud. 

“Tähtede täht” on Kanal 2 ekraanil pühapäeviti kell 20.05.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.