Tele

Kanal 2s alustab täna “Kodud rahaks” uus hooaeg: abi vajab lõikelauda diivanilauana kasutav mees

Madis asub tegutsema.Foto: tootja

Uue hooaja avasaates asub oma korterit üles vuntsima Saaremaalt pärit piloot Madis, kes ei oska tööriistadega suurt midagi peale hakata.

Uue hooaja esimeses saates asub oma korterit tuunima Saaremaalt pärit, aga endale Peetrisse korteri ostnud Madis. Tema silmapaistvaimaks sisekujundussaavutuseks on siiani lõikelaud, mida praktilise meelega korteriomaniku arvates kõlbab pappkasti peale toetada ja seda komplekti diivanilauaks nimetada. Lõikelaua-Madisest peab aga edaspidi saama Disaini-Madis, sest üürnikke praegune lahendus kindlasti ei meelita.

Ilmselgelt vajab Madis Keili ja Merlini abi, et korter välja üürimiseks tippvormi viia. 2000. aastate esimese kümnendi ehitusbuumi ajal valminud majas on ka muu sisekujundus samast ajast pärit. Kõige silmapaistvamat seina katab värv, mis esmapilgul pimestab nii Keili Sükijainenit, Merlin Miidot kui kinnisvaraekspert Julia Fermani.

Madis on Merlini lennukate ideede osas üllatavalt leplik, kuid tuleb ikka välja, et ka kõigi lihtsana tunduvate tööde valmis saamiseks kulub aega rohkem kui alguses plaanis. Vana seinavärv ei taha sugugi uuele toonile alla anda ja lõikelaua asendamine uue diivanilauaga on paras väljakutse isegi mehele, kes sugugi tööriistu ei karda.

Valmis korteris hämmastab nii saatejuhti Keilit kui ka Julia Fermani kõige rohkem see, kui palju uuena tunduvast ilust oli kodus juba varem olemas, mis uue kujunduse sees nüüd hoopis uutmoodi välja paistab. Hästi tuleb välja tõsiasi, et kui toas on isegi üks ese, mis silma kriibib, on kõike kena selle kõrvalt raske märgata. 

Saates “Kodud rahaks” tõttavad saatejuht Keili Sükijainen ja sisustusentusiast Merlin Miido appi korteriomanikele, kelle üürikorterid alles ootavad oma tähetundi. Et ajale jalgu jäänud või hoopis olematu disainiga korteritest üllatavalt kenad kodud saaks, on kõige olulisem leida üles need kõige kavalamad ja soodsamad nipid.

“Kodud rahaks” uus hooaeg stardib täna kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.