Tele

Kanalil Duo 4 alustab draamasari “Kroonitud pead”

Sarja tegelase kuninganna Helena ja printsess Diana vahel võib sarnasusi märgataFoto: pressimaterjal

22. augustil alustab Duo 4-s telekanalil E! ülimenukaks osutunud Ameerika draamasari “Kroonitud pead”, mis saavutas märkimisväärse populaarsuse ka Netflixis.

See on lugu Briti kuninglikust perekonnast, mida kimbutavad skandaalid, pöörased peod ja ebaseaduslikud armusuhted. Kui palju on sarja tegelastel aga sarnansusi Briti kuningliku perekonnaga?

Sarja tegevus toimub tänapäeva Londonis, kus metropoli hiilgus ja ahvatlused tunduvad sageli kirkamad ja põnevamad, kui kuninglik luksus ning konservatiivsed traditsioonid. Kui telesarja produtsendilt küsiti, kas sarja tegelased on loodud tegeliku kuningliku perekonna järgi, vastas ta eitavalt, kuid sellegipoolest võib Briti kuningliku perekonna liikmete ja väljamõeldud tegelaste vahel leida mitmeid üllatavaid sarnasusi. 

kuninganna Helena – printsess Diana

Sarjas teeb rolli näitlejanna Elizabeth Hurley, kelle kehastatud kuninganna Helena rõivad meenutavad väga printsess Diana ikoonilist stiili. Hurley tunnistas ühes intervjuus, et lähtus oma karakteri stiili luues paljuski just Dianast. Lisaks välisele stiilisarnasusele, asus ka Helena troonile tänu abielule.

kuningas Simon – prints Charles

Nii nagu Briti kuningliku perekonna prints Charles, on ka sarja tegelane kuningas Simon õiguspärane troonipärija. Samuti väärib märkimist, et  mõlema mehe abielus oli sarnane pinge ning mõlemad lahutasid oma liidu.

prints Liam – prints William

“Kroonitud pead” printsi tegelaskuju Liam meenutab noort prints Williamit nii välimuselt kui ka tegudelt – mõlemad on omal ajal olnud suured südametemurdjad. Lisaks ühendab printse asjaolu, et mõlemad mehed armusid neidu, kes ei olnud kuninglikku päritolu.

printsess Eleanor – prints Harry

Kuigi prints Harry ei pruugi olla nii tormiline ja mässumeelne kui sarjas printsess Eleanor, oli Harry teismelisena tuntud üsna metsiku lapsena. Täpselt nagu printsess Eleanor, oli ka Harry oma venna järel trooni pärimise järjekorras järgmine.

Ophelia – Kate Middleton

Ophelia välimuse sarnasus Cambridge’i hertsoginna Katherine’iga on ilmne. Mõlemad naised on pärit Ameerikast ning ka prints William ja Kate kohtusid just ülikoolis, misjärel sai nendest paar. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.