Tele

Kas teadsid, et hittsarjas “Parks and Recreation” näeb ka Tallinnat?

Egas midagi, nüüd pead hakkama uuesti "Parks and Recreationit" vaatama.Foto: kuvatõmmis

Kuigi ülimenukas komöödiasari “Parks and Recreation” kadus eetrist juba 2015. aastal, siis vaatajate seas on see tänaseni populaarne. Kui oled sarja vaadanud eriti tähelepanelikult, siis oled ehk tähele pannud, et fiktsionaalse Pawnee linna keskuses kõrguvad Tallinna kirikute tornid?

Tuttavate kohtade nägemiseks pead liikuma kuuenda hooaja 13. osa juurde ja kerima episoodi lõppu. Vahetult enne tiitreid näitab kaamera suurt plaani Pawnee kesklinnast, kus näeme ka killukest Tallinnat.

Oleviste torn paistab kaugelt kohe kätte. Foto: kuvatõmmis

Kõige hakkab silma kaadri keskel kõrgustesse pürgiv Oleviste kirik. Lisaks sellele võib vilksamisi märaga ka jupikest meie pealinna keskaegsest linnamüürist ja ka Metodisti kiriku torni.

Kuigi “Parks and Recreationit” täna enam ei toodeta ja Eestis telekast seda seriaali ei näe, siis on huvilistel võimalik kõnealune episood ikka ise üle vaadata. Selleks läheb vaja küll Amazon Prime Video striimimisteenuse tellimust, millega saad ligipääsi kõikidele “Parks and Recreationi” hooaegadele.

Netflix on eestlaste seas oluliselt populaarsem, kuid omad head küljed on ka Amazoni striimimisteenusel. Loe meie võrdlusest, kumb on parem.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.