Tele

Kas TV3 leiab “Duublist” lahkunud Keili Sükijaineni asemele uue saatejuhi?

"Duublis" Keili Sükijainenit enam ei näe, kuid ta jätkab siiski tööd TV3.Foto: Eero Vabamägi/Postimees/Scanpix

Eile selgus, et Keili Sükijainen ei ole enam seotud TV3 päevakajalise meelelahutussaatega “Seitsmesed: Duubel”. Uurisime TV3 programmijuhilt Raimo Kummerilt, kas Sükijaineni asemele plaanitakse tuua uus saatejuht.

“Hetkel jätkab “Duubel” kolme saatejuhiga,” kinnitas Kummer Diktorile. Kuid tundub, selles, mida toob tulevik, ei olda veel kindlad.

“Tuleviku osas ei oska veel öelda,” väidab Kummer. “Ei ole veel nii kaugele mõelnud.”

Keili Sükijainen naasis pärast lühikest pausi TV3 septembris, et asuda juhtima ja peatoimetama päevakajalist meelelahutussaadet “Seitsmesed: Duubel”. Kuigi kuulujuttude kohaselt Sükijainen vallandati, kuna ei saanud läbi teiste meeskonnaliikmetega, siis TV3 sõnul sai probleemiks pigem Keili graafik.

“Keili käivitas edukalt saate “Seitsmesed: Duubel” nagu leping ette nägi. Kui “Ringvaate” start võttis aega 2 aastat, et olla edukas, siis “Seitsmesed: Duubel” suutis seda teha 3 kuuga. Keili jätkab TV3 eetris saadetega “Inglite aeg” ja “Naabrist parem”,” rääkis “Õhtulehele” TV3 tegevjuht Priit Leito.

Sükijainen kinnitas “Õhtulehele”, et lahkus tõepoolest “Duublist” Leito mainitud põhjustel ning soovib ametis jätkavatele saatejuhtidele edu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.