Märtsikuu alguses jõuab TV3 eetrisse kodumaise krimikomöödia “Kättemaksukontor” 25. hooaeg, kus lööb kaasa ka täiesti uus tegelane Lumi-Lee, keda kehastab Amanda Hermiine Künnapas.
“Amanda Hermiine rolliks on Lumi-Lee ehk tegelane, kes hakkab tasapisi Kättemaksukontorisse sisse elama, kuigi Freya ja Marion talle seda just ülemäära lihtsaks ei tee,” selgitab sarja “Kättemaksukontor” režissööri assistent Laura Laasi.
Laasi kiidab noort näitlejannat väga: “Ta klapib hästi meie teiste näitlejatega ja tegelikult oli see nii juba uue tegelase leidmiseks korraldatud castingul, kus nad koos Kadri Rämmeldi ja Elina Reinoldiga kolmekesi improviseerides nii hoogu sattusid, et režissöör Ain Prosal tuli neid lausa katkestada,” meenutab Laasi.