Tele

“Kättemaksukontorisse” tuleb uus tegelane Lumi-Lee, keda on juba kägistatud ja majoneesiga kokku määritud

Lumi-Lee on "Kättemaksukontori" uusim tegelane.Foto: TV3

Märtsikuu alguses jõuab TV3 eetrisse kodumaise krimikomöödia “Kättemaksukontor” 25. hooaeg, kus lööb kaasa ka täiesti uus tegelane Lumi-Lee, keda kehastab Amanda Hermiine Künnapas.

“Amanda Hermiine rolliks on Lumi-Lee ehk tegelane, kes hakkab tasapisi Kättemaksukontorisse sisse elama, kuigi Freya ja Marion talle seda just ülemäära lihtsaks ei tee,” selgitab sarja “Kättemaksukontor” režissööri assistent Laura Laasi.

Laasi kiidab noort näitlejannat väga: “Ta klapib hästi meie teiste näitlejatega ja tegelikult oli see nii juba uue tegelase leidmiseks korraldatud castingul, kus nad koos Kadri Rämmeldi ja Elina Reinoldiga kolmekesi improviseerides nii hoogu sattusid, et režissöör Ain Prosal tuli neid lausa katkestada,” meenutab Laasi.

“Amanda on saanud ka juba tüüpilised nn Käteka-stiilis ristsed – kaasa lüüa stseenides, mida teistes sarjades ja projektides ehk teha ei õnnestuks. Ühe võttepäeva jooksul käis ta näiteks lasketiirus tulistamas, teda kägistati korduvalt – mõistagi näitleja jaoks turvaliselt, lisaks määriti ta üle kogu näo majoneesiga kokku.”

“Kättemaksukontor” alustab TV3s märtsikuu alguses.

Toimetas Martin Liivand.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.