Tele

Keili Sükijainen vaatab Eesti telesaadete asemel parema meelega Netflixi

Sükijainen avaldas ka, milline populaarne sari jätab ta täiesti külmaks.Foto: TV3.

“Inglite aeg” ja “Naabrist parem” saatejuht Keili Sükijainen avaldas Diktorile, milliseid seriaale ja saateid ta peale teletööd ise hea meelega jälgib. 

Ausalt öeldes ei ole praegu Eesti kanalitest saadet, mille pärast jookseks koju ja kohe teleka käima paneks, sest kõike on ju võimalik hiljem sobival ajal järele vaadata. Mõne originaalsema teemaga saate puhul istun muidugi kohe televiisori ette: enamasti on nendeks pühapäeviti “Hommik Anuga” ja kolmapäeviti “Pealtnägija”.

Eeskujud välismaalt

Eks on asi ka selles, et kui olla ise iga päev peadpidi televisioonis, siis ei taha vaadata neid samu inimesi, kellega olen just intervjuud teinud või seda plaanimas – seetõttu ei kipu ka kodumaiseid saateid nii tihti jälgima.

Jälgin pigem, mida tehakse mujal ja kuidas sealsed saatejuhid saadet alustavad ja külalisi tervitavad. Päevakajalistest saadetest on lemmikud “Ellen”, “Jimmy Kimmel Live!”, “Late Night with James Gorden” ja “The Daily Show with Trevor Noah”.

“Troonide mäng” ei tekita emotsioone

Olen ka suur Netflixi sõltlane ja vaatan sealt peamiselt dokumentaale. Viimastest soovitan kindlasti “The Great Hack” ja “Take your pills”. Eelistan pigem tõsielul põhinevaid sarju, nendest on siiani parim olnud Pablo Escobari elu ja tegemisi kajastav “Narcos” ning praegu vaatan Ameerika luureagentuuride tööst rääkivat sarja “Homeland”.

Muide, mind igasugune fantaasiamaailma “Troonide mäng” jätab täiesti külmaks. Watch-listis on veel dokumentaalidest “The Inventor: Out for blood in Silicon Valley” ja sarjast “13 reasons why”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.