Tele

Kodumaine komöödiaseriaal “Alo” tuleb tagasi ja sa saad selles ka ise osaleda

"Alo" võtetele saad minna juba nädalavahetusel.Foto: Kanal 2 Facebooki konto kuvatõmmis

Tundub, et eelmise aasta lõpus Kanal 2 eetris televaatajaid naerutanud “Alo” naaseb teleekraanile juba varsti. Hetkel otsitakse taustanäitlejaid nädalavahetusel Tartus filmitavasse “Alo” jõuluepisoodi.

Võtted toimuvad 30. novembril ja 1. detsembril ehk käesoleva nädala laupäeval ja pühapäeval Tartus. Laupäeval aset leidvateks võteteks otsitakse 20 taustanäitlejat, pühapäevaks soovitakse leida 50 inimest.

Töö eest palka ei maksta, kuid väidetakse, et “Eesti parima seriaali, ägedaimate näitlejate ning parima võttemeeskonnaga päev on elamus omaette”. Küll aga lubatakse taustanäitlejatel päeva jooksul kõht täis sööta. Kõigil huvilistel palutakse endast teada anda aadressil enriko@point.ee.

“Alo” on komöödiaseriaal, mis elab kaasa Tõnis Niinemetsa kehastatud automüügimehe elule ja tegemistele. Seriaali esimene hooaeg jooksis Kanal 2 eetris möödunud aasta lõpus ning võeti vaatajate poolt soojalt vastu.

Eelmise aasta lõpus rääkis “Alo” produtsent Karl Kermes Diktorile, et ei ole kindel, mis sarjast edasi saab ja pakkus, et lugu võib jätkuda ka kinolinal või üldse mitte. Tundub, et nüüd on mõistatus lahendatud – “Alo” naaseb jõulude ajal.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.