Tele

Kodumaise komöödiasarja “Alo” teine hooaeg alustab aprillis

"Alo" teise hooaja vaatamine muutus oluliselt lihtsamaks.Foto: Elisa

2018. aastal eetrisse jõudnud komöödiasari “Alo” saab tänavu uue hooaja Elisa ja Kanal 2 koostöös. Sarja võtted algavad homsest ja aprillis näeb sarja uusi osasid eksklusiivselt Elisa Huubis. Veel ei ole teada, millal “Alo” uus hooaeg Kanal 2 eetrisse jõuab.

Komöödiasari “Alo” räägib autoesinduses töötavast püüdlikust müügimehest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Uuel hooajal näeb sarjas nii reetmist kui suuri suhteleeke ja vastuolulisi juhtimisstiile.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili tõdeb, et head komöödiasarja on keeruline luua, kuid igaks teekonnaks ei pea ilmtingimata ratast leiutama.

“”Alo”, kui end juba hästi tõestanud ning vaatajate südamesse pugenud komöödiasari on suurepäraseks täienduseks Elisa originaalsarjade rivis. Meil on hea meel, et Kanal 2 ja Point tulid meiega kaasa, et taaselustada üks kohaliku telemaastiku säravamaid ja oodatumaid pärle.”

Kanal 2 kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mari-Liis Veskus sõnas, et suur rõõm on teha seda, millel on korraga nii kriitikute kui ka auditooriumi üksmeelne heakskiit.

“Eesti esimesel mockumentary stiilis huumoriseriaalil “Alo” see ka vaieldamatult on ning meil on hea meel, et televaatajate poolt väga soojalt vastu võetud ja Eesti filmi- ja teleauhindadel edukalt esindatud olnud teleseriaal “Alo” saab nüüd teise hooaja. Kanal 2 ja Elisa jaoks on selline koostööprojekt küll esimene pääsuke, kuid näeme selles suurt perspektiivi. Kodumaiseid suure-eelarvelisi projekte saab tulevikus kindlasti enam sündida just tänu sellisele suurepärasele koostööle.”

Sarjas astuvad üles Tõnis Niinemets, Priit ja Märt Pius, Reimo Sagor, Liis Lass, Saara Nüganen, Uku Uusberg, Priit Võigemast, Rein Pakk, Linda Kolde, Külliki Saldre jpt. Sarja režissöör on tunnustatud lavastaja Mikk Jürjens, produtsent Karl Kermes.

Kõigil huvilistel on võimalik alates märtsist end õigele lainele viia ja vaadata Elisa Huubist ära ka “Alo” esimene hooaeg.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.