Tele

Kõlakad: “Rannamaja” tegijatel on töös uus saade, mis toob tuttavad staarid tagasi

Kas "Rannamaja" staarid naasevad varsti teleekraanile?Foto: kuvatõmmis

Kas populaarsele suhte-realityle “Rannamaja” tuleb järg? Spinoff? Midagi kolmandat? Kuskil midagi igatahes toimub, kuid see kõik on hetkel suure saladusloori all. Erinevatest sotsiaalmeedia kanalitest paistab natukene, et midagi valmib ja susiseb.

Sosinad sotsiaalmeedias

Oktoobri lõpus ütles Rannamaja-Ada Instagram Live videos, et töös on uus projekt “Rannamaja” filminud produktsioonifirmaga Filmimees. Ta mainis, et selles osalevad tema ise, Merylin ja Seidi. Ada jätkas, et nad otsivad projekti jaoks noori vallalisi inimesi, kes “tahavad talvele vürtsi juurde lisada,” ning kutsus oma jälgijaid osalema.

Pea nädal tagasi, 19.novembril postitas “Rannamaja” režisöör Oliver Muraveiski Facebooki pildi, kus ta arutab Adaga midagi WC-s. Kahjuks ei ole pildilt küll aru saada, kas foto on tehtud esialgse “Rannamaja” filmimise ajal või novembris ehk pildi postitamise ajal.

Samas kollasemate uudistega kursis olijad ning tulihingelised Ada fännid saavad kohe aru, et kuna pildil on Ada heledamate juustega, siis on tegu uuema fotoga. Sellest pildist mõned päevad hiljem oli Ada instagram storyks foto, millel oli televõtetel kasutatav nõusolekuvorm, seega võime eeldada, et midagi uut on nad koos toimetamas.

Ja kui otsida veel seoseid, siis isegi “Rannamaja” viimane osa lõppeb kelmika lausega: “Jääme meie kangelastele pöialt hoidma ning lootma, et saame nendega peatselt TV3 ja TVplay vahendusel kohtuda!” Äkki tõesti oligi mingi uus kohtumine juba suvel originaalset “Rannamaja” filmides plaanis?

Mis toimub?

Selguse saamiseks  võtsime ühendust asjaosalistega, kuid neil ei ole võimalik veel midagi kindlat öelda.

Ada kirjutas väga lühidalt: “Kahjuks hetkel ei saa miskit öelda :)”

Sama kidakeelseks jäi ka režissöör Muraveiski, kes ütles, et hetkel sellest rääkida ei saa ning annab teada, millal on selleks õige aeg.

Samuti konkreetse, kuid saladuseloori tõstmata jätva vastuse andis ka TV3 programmijuht Raimo Kummer, kes ütles, et veel ei saa midagi rääkida. Küsimuse peale, millal rääkida saab, saime vastuseks “ilmselt detsembri keskel”.

Ehk siis tegelikult nüüdseks teame, et midagi on oodata ning umbes detsembri keskel saame juba teada, mis toimub. Igatahes on põnev ja hea meel, et vist lisab juba üle Eesti tuntud ning fänne iga nädal põnevuses hoidnud seltskond talvele vürtsi juurde.

Selleks, et uute “Rannamaja” osade ootamine valutumalt kulgeks, vaata üle need 3 Eesti tõsieluseriaali.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.