Tele

Kolm uut seriaali, mida peaksid sel nädalal Netflixist vaatama

"The Crowni" neljas hooaeg toob vaatajateni printsess Diana traagilise loo.Foto: Netflix

Sellel nädalal tuleb Eesti Netflixi 16 uut sarja, filmi, dokumentaali ja multikat.

Kindlasti väärib eraldi esiletõstmist Suurbritannia kuninglikust perest rääkiv “The Crown”, ent põnevaid teoseid on teisigi.

Kvaliteetdraama “The Crown” avab järgmise sissevaate Inglise kuningliku pere siseellu reedel, mil vaatajateni jõuab seriaali neljas hooaeg. On mida oodata, sest esmakordselt astub “The Crownis” ekraanile printsess Diana.

“The Crowni” eelmised hooajad on ennast tõestanud mitmel rindel – esimese kolme hooaja peale on “The Crown” kokku noppinud 39 Emmy nominatsiooni – sealhulgas parima draamasarja oma – ning korra on sari nomineeritud ka parima draama kuldgloobusele.

Neljas hooaeg koosneb kümnest osast ja näitlejateansamblit vaadates on oodata vägevat tulemust. Ekraanile astuvad “Salatoimikutest” tuntud Gillian Anderson, kes mängib Margaret Thatcherit, Olivia Colman jätkab Elizabeth II-na, ning Emma Corrin kehastub printsess Dianaks.

Juba mitu nädalat järjest on Netflix välja andnud jõuluteemalist originaaltoodangut ning alanud nädal seda traditsiooni ei riku – teisipäeval saabub uusi sari “Dash and Lily”.

Lily, kes armastab jõule, jätab New Yorki raamatupoodi punase märkmiku, mille korjab üles Dash, kes vihkab jõule. Sellest hoolimata soovivad kaks võõrast aga üksteist rohkem tundma õppida. See tõotab tulla mõnus positiivsete emotsioonide sari.

Kui aga romantilistest komöödiatest ja jõuluteemalistest filmidest on kõrini, siis reedel tuleb appi “Auntie Donna’s Big Ol’ House of Fun”.

Tegu on Austraalia huumorikolmiku Auntie Donna sari, kus kõik on absurdne ja naljad on tõsiselt ootamatud. Vaatajale lubatakse sketše, paroodiat, satiiri, muusikalisi numbreid ja palju muud.

Kõik sellel nädalal Eesti Netlifixi tulevad teosed:

Esmaspäev, 9. november:
“Undercover”

Teisipäev, 10. november:
“A Lion in the House”
“Dash & Lily”
“Trash Truck”

Kolmapäev, 11. november:
“A Queen Is Born”
“Auntie Donna’s Big Ol’ House of Fun”
“The Liberator”
“What We Wanted”

Neljapäev, 12. november:
“A Very Special Love”
“First Love”
“Graceful Friends”
“Ludo”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.